Forum dyskusyjne

Blogowanie w podrozy

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 08:36 | 23.02.2010

witam, chcialam zalozyc osobny watek na linki do blogow ktore piszecie w podrozy. milo bedzie wieczorami poczytac wasze przezycia z roznych miejsc na swiecie. markoo swojego czasu pisal super bloga z azji, I swietnie sie go czytalo. ja od roku pisze swojego, obecnie bardziej w formie dziennika z podrozy ktora nadal trwa.

tutaj link: world-through-my-lens.blogspot.com/ 

milo mi bedzie jak tam zajrzycie to przynajmniej bede wiedziec ze nie pisze do powietrza ;))) nasza podroz po poludniowej czesci afryki trwa juz kilka m-cy I bedzie trwac do czerwca, staram sie spisywac nasze codzienne perypetie, problemy I sukcesy... po powrocie planuje zrobic strone internetowa poswiecona tylko tej wyprawie gdzie powrzucam takze info praktyczne, z cenami itp. jesli jednak ktos juz teraz mialby jakies pytania odnosnie planowania czegos podobnego to prosze pisac.

pozdrawiam wszystkich podroznikow
Paulinqa

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 08:55 | 23.02.2010

Polecam tego bloga czasami tam zaglądam , fajne foty, no i ta nasza Paula jak się rozgada..... :) Dodawajcie komentarze bo to naprawdę buduje, chce się pisać !

barboch dołączył
22.02.2010

barboch 09:08 | 23.02.2010

Markoo a ja widziałam jak sprzątałeś :((( I myślę że dodasz coś ,bo często tam urzędowałam :((

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 09:22 | 23.02.2010

Blog świetny polecam wielki brat jest pod wrażeniem :)

usunięty/nieznany 09:40 | 23.02.2010

dzieki ;) komentarze rzeczywiscie buduja, przynajmniej wiem wtedy ze ktos to czyta, bo sam licznik odwiedzin jest bardzo aninimowy ;)

buziaki I czekam na linki do innych blogow

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 10:57 | 23.02.2010

hej dzięki barboch ! Jak sprzątałem to przykro było mi bo niezły kawałek czasu się uzbierał. Zdjęcia wciąż mam ale komentarzy mi szkoda, no ale nie ma tego złego :)

Sklep.Badura dołączył
05.02.2010

Sklep.Badura 11:43 | 23.02.2010

Bardzo fajny blog,można dowiedziec się wielu ciekawych rzeczy. Na pewno będe go często odwiedzal.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl