Forum dyskusyjne


Jaka torba plecak nieprzemakalne

kategoria sprzęt turystyczny

kraj Polska

ramirezos dołączył
24.02.2010

ramirezos 00:17 | 25.02.2010

Witam.
Planuję na lato tego roku wybrać się wzdłuż pewnej rzeczki (średnio około 3-7m szeroka, 1-2m głęboka), jest to około 2-3 dniowa wycieczka. Problem w tym (a raczej właśnie plus tej wyprawy), że rzeczka ta przechodzi nie tylko przez dzikie zarośla, las itp, ale również otaczają ją miejscami bagna i strasznie gęste sitowie... i tu zaczyna się zabawa - żeby to ominąć trzeba by iść korytem po pas lub głębiej nie tylko 10 minut ale i godzinę, i dłużej. Powstaje więc pytanie jaka torba/plecak wytrzyma ciągłe zanurzenie a nie tylko czasowe zachlapanie??? Zakładając, że ma to być marsz, a nie spływ i bagaż trzeba nieść, plecak wydaje mi się leprzym rozwiązaniem niżworek. Oczywiście worki na śmieci odpadają:) Proszęo podpowiedzi i z góry dzięki:)


nhstreet dołączył
22.04.2010

nhstreet 19:55 | 25.07.2010

Cześć, ja mam taki plecak www.fa-pol.pl/trainer-backpack-plecak-p-2125.html?osCsid=498443  32f1cc5d5b377d487ff01c6b5f , nie jest całkowicie nieprzemakalny, ale bardzo wygodny, dzięki wyścielanemu panelowi na plecach, do tego pojemny z dużą ilością kieszeni. Ogólnie to sprzęt tej firmy Under Armour, np koszulki termoaktywne, są idealne do wyprawy w góry, na zmienne pogody.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl