Forum dyskusyjne


dookoła świata

kategoria podróże po świecie

Hania80 dołączył
29.10.2009

Hania80 13:21 | 25.02.2010

Cześć, Planuję podróż dookoła świata, wyjazd na poczatku 2011r powrót za 3 lata, może dłużej. Zakładam niskobudżetowe przemieszczanie się, spanie w hostelach, guest haisach, jedzenie głównie na ulicy. Staram się zaoszczędzić jak najwięcej, żeby uniknąć zarabiania po drodze. Poszukuję chętnych:)


_Marek_ dołączył
14.08.2006

_Marek_ 13:43 | 25.02.2010

Nie jestem pewien czy to najlepszy pomysł żeby na taaaką podróż szukać ludzi przez Internet ;) W każdym razie - powodzenia! :)


mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 14:24 | 25.02.2010

A czemu nie przez Internat??Jest wystarczająco dużo czasu aby się poznać,ewentualnie razem zrobić jakieś krótkie wypady aby lepiej poznać swoje charaktery.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl