Forum dyskusyjne


Tanie loty z Siem Reap do Bangkoku

kategoria podróże po świecie

asiady dołączył
21.09.2006

asiady 14:54 | 21.11.2006

Czy możecie polecić jakieś linie na trasę Siem Reap Bangkok? Analizując strony linii lotniczych wydaje się że bezposrednie loty ma tylko Bangkok Air - cena ok. 120$. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?


ludger dołączył
27.07.2005

ludger 22:16 | 01.12.2006

Bezposrednio do Bangkoku lata tylko Bangkok Air.Tansza alternatywa sa autobusy,bilety sprzedawane sa w kazdym hotelu, ok 8 godz jazdy albo taxi ok 40$(3godz.) do granicy w Poi Pet,przejscie granicy piechota i z Aranyaprathet taxi do Bangkoku 2500 baht(ok 3 godz.).Ja wracalem w ubieglym roku z Siem Reap statkiem do Battambangu ,zwiedzanie miasta a nastepnie taxi do granicy w Poi Pet(20$).Polecam ta bardzo interesujaca trase,oczewiscie jezeli czas pozwala na to. PozdrowieniaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl