Forum dyskusyjne

Chatki na plażach GOA - namiary

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

asiady dołączył
21.09.2006

asiady 07:46 | 01.03.2010

Poszukuję namiarów na chatki na plaży Palolem lub na południe od niej /Gokarna, Ankola/ na Goa.
Macie jakieś doświadczenia? Ile powinnam zapłacić za 3 noce? Jesteśmy grupą 3 osób.

przemo77390 dołączył
26.02.2010

przemo77390 08:40 | 01.03.2010

A moze wiecie ile należy zapłacić za dojazd z lotniska w Goa na Anjune. HOstel chce mnie skasować na 800rs ale jak na Indie wydaje mi sie to dużo?

KamilIRL dołączył
06.03.2008

KamilIRL 11:10 | 01.03.2010

moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest przejście się po samej plaży i znalezienie czegoś interesującego na własną rękę już na miejscu (da ci to wspaniałą możliwość wybrania 'sensownej' jakości noclegu, plus skorzystasz ze wspaniałej możliwości wytargowania ceny). a co do samych 'chatek' na plaży...fakt, ja byłem na goa dwa lata temu, i z tego co pamiętam rząd prowincji zabraniał wtedy właśnie stawiania chatek na plaży. zakładam zatem, że jedyne co znajdziesz na goa to kompleksy drewnianych bud na całej długości plaży. chociaż to indie, więc jest duże prawdopodobieństwo, że z każdym nowym sezonem powstają nowe-dzikie 'chatki'. co do samych cen...ja byłem poza sezonem (maj, czerwiec) i jeśli mnie pamięć nie myli nie zapłaciłem więcej jak 2-3$.
pozdrowienia

qzaj dołączył
28.01.2010

qzaj 17:36 | 01.03.2010

Bylem w Palolem na poczatku grudnia i za 2osobowa chatke placilem 350RS za noc,co bylo w miare tanio. Wzdluz plazy ciagna sie lepsze i gorsze chatki na przemian z knajpkami wiec faktycznie najlepiej sie przejsc po plazy i popytac/potargowac.

KamilIRL dołączył
06.03.2008

asiady dołączył
21.09.2006

asiady 06:53 | 02.03.2010

Wielkie dzięki, chyba rzeczywiście poszukamy dopiero na miejscu. Pamiętam, że w Delhi było podobnie - na miejscu znajdywaliśmy pokoje nawet za 9 zł od głowy /3-os/ i to z łazienką:-)

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 15:46 | 02.03.2010

ja poleceam www.cubagoa.com  w ubieglym roku placilam chyba 800 rupii za dobe za domek.

pozdrawiam, A.

mondry dołączył
04.03.2010

mondry 10:37 | 04.03.2010

Wrocilem niespelna tydzien temu z Palolem. Chatka przy plazy to wydatek ok. 400 rp. Jesli chcecie dolaczyc dodatkowa osobe to kwestia dodatkowych 200 rp. Jednak mysle, ze moglibyscie sie zamknac w 500 rp.

casilda dołączył
19.01.2010

casilda 14:22 | 30.03.2010

Ja na palolem polecam Big Fish. Płaciłam 300 rupii za domek na plażu. Wróciłam tydzień temu.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl