Forum dyskusyjne


Co z czerwcem w Indiach monsun

kategoria podróże po świecie

przemo77390 dołączył
26.02.2010

przemo77390 10:29 | 01.03.2010

Niestey termin w którym możemy udac się do Indii to czerwiec sam początek. Już mamy klepnięte bilety.
Jesli ktoś mógłby nam powiedzieć jak jest z tym czerwcem (pora w której rozpoczynaja sie monsuny). Czy czerwiec to beznadziejna pora - mamy zamiar zatrzymać się na Goa. Bardzo proszę o prady??????


KamilIRL dołączył
06.03.2008

KamilIRL 10:49 | 01.03.2010

hmm. szczególnych rad nie ma co dawać. ot, jak boisz się deszczu noś przeciwdeszczową kurtkę albo ratuj się parasolem. swoją drogą jeśli wybierasz się na goa (wciąż bębni mi w uchu pytanie, dlaczego ludzie jadą właśnie tam, tam przecież nic nie ma), będziesz miał niesamowitą okazję być sam (no, może kilka krów i psów "plażowych" się też znajdzie) na plaży.
o, znalazłem! to plaża na goa w czerwcu właśnie...ja byłem zachwycony i jakoś nie tęskniłem za hordami anglików, którzy to są stałym elementem krajobrazu goa. (www.flickr.com/photos/bratamen/2722030088/in/set-7215760587962  2293/).
pozdrowieniaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl