Forum dyskusyjne

plan podróży tajlandia Malezja

kategoria podróże po świecie

paluch dołączył
11.07.2006

paluch 21:28 | 02.03.2010

Witam wybieram się na miesiąc do tajlandi i moze malizeji i kambodzy
Nie mam wielke czasu a chce zobaczyc jak najwiecej Prosze powiedzcie mi które miejsca są najciekawsze najpoiekniejsze i jak najlepiej rozplanować trase podróry

Wielkie dziki

jacektarzan dołączył
09.09.2007

jacektarzan 21:15 | 03.03.2010

Hej,może wybierzesz się z naszą ekipą z Poznania???Bilety mamy kupione,ale jeszcze dostanie się w dobrej cenie.Program moim zdaniem bardzo atrakcyjny,ajlandia,birma,Kambodża i Malezja..pelne info na www.trekteam.pl  Pozdrawiam,Jacek/trektam@vp.pl/

piejaster dołączył
21.03.2011

piejaster 15:48 | 21.03.2011

a za ile byliscie. Jestem zbyt leniwy, a do tego nie mam kasy, dlatego zlecilem planowanie podrozy takiej parce z TravelMe.pl . NO powiem wam ze znalezli loty w obie strony za 1560 zl. Gooood :)

paluch dołączył
11.07.2006

paluch 17:12 | 21.03.2011

My lecieliśmy za 2100zł. Możesz powiedzieć jaki to dokładnie lot?

adaK dołączył
15.04.2011

adaK 14:01 | 15.04.2011

Polecam Koh Samui, szczególnie plaże Chaweng Noi Beach - moja ulubiona na tej wyspie - kameralna i klimatyczna. Z Koh Samui łatwo się dostac promem na Koh Panghan - wyspa warta odwiedzenia. Spedziałm kilka dni na Ao Tapan Noi - z portu mozna się tam dostać taksówką wodna lub jeszcze ciekawiej taksówką zwykłą - godzina jazdy przez wyspę - bezcenne.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl