Forum dyskusyjne

pytanie do ilonka1106 ukraina nuniek77

kategoria inne

nikto2 dołączył
01.03.2010

nikto2 12:19 | 03.03.2010

Witam

Ponieważ zadawałem to pytanie już kilkakrotnie pod zdjęciami ocenianymi przez waszą trójkę ale nigdy nie mogę uzyskać odpowiedzi gdyż pewnie nie wracacie już do zdjęć raz ocenionych bo i po co nie można przecież oceniać dwukrotnie i nabijać sobie punktów więc zadam je na forum być może tutaj zechcecie na nie odpowiedzieć. Co skłania was do wystawiania taśmowo najwyższej oceny pod każdym zdjęciem, nie uwierzę że podoba się wam każda praca nawet ta na której nie jednokrotnie prawie nic nie widać. Jeśli łaska to proszę o odpowiedz Plizzzzz.

spa00 dołączył
21.08.2009

spa00 18:43 | 07.04.2010

Obawiam się że takiej odpowiedzi nie otrzymasz.

usunięty/nieznany 20:48 | 07.04.2010

tak.... najwyżej otrzymasz pogróżki na priva... ale na otwartą, sensowną dyskusję nie masz co liczyć....

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 21:44 | 07.04.2010

Mike,co Ty z trupem rozmawiasz,Nikto2 to były Niko vel Cichy od pewnego czasu nieobecny bo musiał pożegnać się z Globem.

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 09:35 | 08.04.2010

Mario,czy aby napewno musiał? ;))))

usunięty/nieznany 09:46 | 08.04.2010

spa odświeżył wątek - a że ja jestem ostatnio obiektem anonimowych i nieanonimowych wycieczek i pogróżek tyle że na priva, bo jakoś brak odwagi do dyskusji na forum, to sobie pozowliłem na post .... a poza tym nic się tu ostatnio nie dzieje to sobie człowiek chociaż z "trupem" pogada :):)

-marika- dołączył
21.05.2009

-marika- 10:21 | 08.04.2010

no właśnie! z pewnych przyczyn praktycznie w ogóle tu nie zaglądałam od kilku miesięcy ale widzę, że faktycznie nudno tu jakoś. kiedy się rejestrowałam na tej stronie podobały mi się te dyskusje o niczym i pokrętne poczucie humoru niektórych użytkowników, a teraz to jakaś cisza w eterze. Nie mam zbytnio czasu przeglądać całe forum, może innym razem ale co się podziało? Coś mało się udzielają osoby, które poznałam w Krakowie, a szkoda bo to były ciekawe osobowości...

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 10:51 | 08.04.2010

Portal już dawno zatracił swój dawny klimat, stał się nijaki , byle jakie foty łapią same 5 , większość ciekawszych użytkowników się wycofała, co widać po poziomie galerii, ilości informacji o ciekawych wyprawach ( nie mam na myśli wczasów w Egipcie ) . Na szczęście nie oznacza, to że światek podróżniczy umiera. Ma się bardzo dobrze, ale omija globtrotera .

usunięty/nieznany 21:07 | 08.04.2010

turkus i marika .... a czy to nie także przez to że Wy się tak mało udzielacie.... admin zrobił tu swoje "porządki" ale są jeszcze osoby aktywne - więc może sami się uruchomicie ... ja sam się zaliczm do łagodnie mówiąc średnio aktywnych, więc.... do roboty ...

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 00:56 | 09.04.2010

Spa00 , Beakal próbujcie narzekać dla drugim portalu , nie jest tam aż tak dobrze , jestem pewien że Wiecie o czym mówię, tutaj nie jest tak źle. Co do Turkusa i ( Mariki ) lub coś w tym rodzaju , chcecie lepiej to bądźcie aktywni , większość się tylko patrzy i korzysta z innych członków , myślę również o liderach. Co do zdjęć to nie jest tak źle , mamy bardzo wiele dobrych zdjęć , miałem porównanie wczoraj na innym portalu , to wiem . Beakal rozumiemy się?

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 02:06 | 09.04.2010

Co do nikto2 to był klon , a co do innych , to był ich wybór .

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 08:34 | 09.04.2010

Niestety kaczma,nie rozumiemy się....najlepszym dowodem na to jest fakt,że dajesz swoich zdjęć do oceny.Ja nie narzekam ,a to co się tu stało to zasługa między innymi tych liderów o których wspominasz :)))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 14:15 | 09.04.2010

kaczma nikt nei narzeka "dla drugim portalu". bawimy się tam dobrze.
nie chciałes nas tu, admin też sugerował, ze komu nie podoba, moze iść gdzie indziej. odeszliśmy, nie udzielamy się. teraz widzę bardzo tęsknisz, skoro śledzisz nas po innych portalach i szukasz tam słabych stron. skoro Ci tu tak dobrze, to siedz tu i ciesz się, że nikt już nie psuje powagi tego portalu swoimi luźnymi zabawami, a nie lataj za nami, życząc nam jak najgorzej. jak widać są tacy, którym brakuje tamtych rozmów o niczym. ale skoro nowa wizja portalu jest inna, dostosowaliśmy się. chcesz byc tu, bo masz tu lepsze zdjęcia i uważasz, ze tu jest lepiej, twoja wola, nie rozumiem więc po co nas szpiegujesz?

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 14:27 | 09.04.2010

a zauważcie jak tu teraz pusto i cicho. to, ze cicho, to niektórych cieszy, bo o to walczyli, ale oglądalność? 10 do 30 odsłon zdjecia w ciągu dnia, a nawet mniej! jak tu byłam ostatnio, to zdjęcia miały oglądalność około 100 odsłon dziennie, a lepsze dużo, dużo więcej. ludzi przyciągały nie tylko zdjecia i podróże, ale i wesołe towarzystwo. teraz zapanowała śmiertelna powaga i nuda, przynajmniej na to wyglada. moze przyjdą nowi ludzie i na nowo zrobią z tego ludzki portal... ja w każdym bądz razie za radą admina i przy wtórze niektórych użytkowników zdystansowałam się i szukam nowych miejsc w sieci, skoro tu nie jestem mile widziana. a szkoda, bo przeżyłam tu wiele miłych chwil i poznałam świetnych ludzi, na szczęście dobre znajomości pozostały.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 00:35 | 10.04.2010

Do Marianny - Twoje słowa (nikt nie narzeka na drugim portalu)? , więc po co tu wracacie z Waszymi przygnębiającymi komentarzami , myślę że mieliście wiele czasu żeby się napłakać tym bardziej że musi Wam być lepiej teraz tam , a może nie jest? macie tam regulamin , jesteście tam kroplą w morzu , o czołówce możecie zapomnieć jedynie Emski ma szansę tam coś osiągnąć. Co do Was jakkolwiek myślę że znaleźliście to co żeście chcieli tam i mam nadzieję że będziecie tutaj wracać tylko bez Waszych żałosnych stwierdzeń i komentarzy . Ja przynajmniej się nie uskarżam i nie lamentuję jak małe dziecko , dla mnie Globtroter jest całkiem dobrym portalem i oczywiście ciekawi mnie turystyka i dobre zdjęcia pięknych miejsc.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 02:59 | 10.04.2010

"uskarżam sie i lamentuję jak małe dziecko"??, "napłakać"? "żałosne i przygnębiające komentarze"? :((( a Twoje powyższe są jakie?? po co wracamy? wróciłam, bo ktoś do mnie napisał list, przy okazji przeczytałam ten wątek i dowiedziałam się z niego, ze nas wyszukałeś i na forum komentujesz co lepsze, co gorsze... trudno było nie odpowiedzieć! nie spodziewałam sie, że Ci co nas wyganiali, będą aż tak tęsknić, zeby za nami biegać po innych portalach....dziwi mnie to i czemu przyjemność sprawia Ci życzenie nam wszystkiego najgorszego?? :((
ps. sam jesteś żalosny, jezeli uważasz, ze jedynym celem uczestnictwa w tym czy innym portalu jest bycie w "czołówce".

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 03:29 | 10.04.2010

Widzę że spać nie możesz , ja nikogo nie wyganiałem i również za nikim nie tęsknię . Was znalazlem przez przypadek , jestem bardzo dobrym obserwatorem może dlatego że jestem z pod znaku Lwa. Jestem inny niż Wy i nie lamentuję i również z trudnością uwierzę że nagle grupa No To Co się razem tutaj tak nagle pojawiła bez celu , to jest planowane przez Was żeby mieszać tutaj i narzekać. Na koniec nie pamiętam żebym Wam życzył wszystkiego najgorszego i nie jestem żałosny tak jak Wy , to Wy wracacie tutaj . Wybór jest prosty w prawo lub lewo dla każdego.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 03:53 | 10.04.2010

Jaka grupa "No To Co"???? wiesz co, chyba pod tym Twoim znakiem lwa jest jakiś totalnie alternatywny świat, bo ja kompletnie nie rozumiem o czym Ty piszesz, a Ty widze nie rozumiesz mnie.
I chyba nadużywasz pejoratywnych i prowokujących określeń w rozmowie ze mną jak "załosne" czy "lamentowanie", nie uważasz? dlaczego wg Ciebie "żalosne" jest wracanie?? nadal jestem uczestniczką globtrotera i na pewno nie tak jak dawniej, ale mogę póki co tu bywać, nie muszę zadnych wyborów ani w lewo ani w prawo podejmować, kompletnie nie rozumiem o czym piszesz?
a co do życzeń to owszem: sugerujesz, ze trafiliśmy na jakiś gorszy portal, z gorszymi zdjęciami, gdzie nic nie osiągniemy, tak jakby naszym celem było brylowanie na świeczniku wśród samej śmietanki tego świata...
chyba cele uczestnictwa w portalach mamy zupełnie inne niż Ty.
poza tym uważam, ze ta dyskusja donikąd nie prowadzi i prosze nie prowokuj mnie do kolejnych ripost.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 04:03 | 10.04.2010

Marianna radzę Ci , idź spać, to napewno nie ma sensu , drażnią mnie po prostu Wasze pesymistyczne komentarze. Co do nazwy No to Co to tak Was nazwałem , najważniejsze to mieć humor.

spa00 dołączył
21.08.2009

spa00 23:24 | 04.05.2010

Kaczma chrzanisz głupoty. Wypowiedzi tego typu 'Spa00 , Beakal próbujcie narzekać dla drugim portalu , nie jest tam aż tak dobrze , jestem pewien że Wiecie o czym mówię, tutaj nie jest tak źle. Co do Turkusa i ( Mariki ) lub coś w tym rodzaju , chcecie lepiej to bądźcie aktywni , większość się tylko patrzy i korzysta z innych członków , myślę również o liderach. Co do zdjęć to nie jest tak źle , mamy bardzo wiele dobrych zdjęć , miałem porównanie wczoraj na innym portalu , to wiem . Beakal rozumiemy się?" nie mają pokrycia. Co do zdjęć to są coraz bardziej kiepskie.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 02:30 | 05.05.2010

Dzięki takim jak Ty , ciekawe że swoim znajomym do dajesz 5 za mizerne zdjęcia. Ogólnie zostaw tą opinię dla liderów . Ciebie tam nie ma , więc od kiedy jesteś takim szpecem, a może to zazdrość kolego?

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 07:55 | 05.05.2010

Czekam również z niecierpliwością na Twoje propozycje i sugestie , a że otworzyłeś te Forum drugi raz , więc mógłbyś wymienić te zdjęcia , które według Ciebie nie powinny być w czołówce , zobaczymy co inni o tym myślą , powodzenia. Wracam w sobotę , liczę na coś lepszego niż Twój ostatni komemtarz.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl