Forum dyskusyjne

Skandynawia

kategoria podróże po świecie

ewisko dołączył
24.11.2006

ewisko 17:23 | 26.11.2006

latem 2007 planuję 2 tygodniowy objazd Skandynawii (aż po sam Nordkap)Chciałabym pojechac tam z moją 13 letnią córką. Jeśli ktoś już tam latem był, to proszę o wszelkie niezbedne informacje (warunki, klimat, ubiór itp).
Przyda się każda wskazówka. Dzięki

danutka66 dołączył
27.11.2006

danutka66 15:03 | 30.11.2006

jedzi4esz z biurem podróży czy na własną rękę?Jeśli to coś zorganizowanego to mogę pomóc,bo byłam 2 lata temu w lipcu,jeśli tramping to niestety nie.

marcopolis dołączył
22.11.2006

marcopolis 23:01 | 30.11.2006

Jesli z biurem to nic nie pomoge. Jesli własnym autem to proponuje trase przez Estonie i Finlandie ciekawsza niz przez Szwecje , warto wziaść namiot, noclegi bezpłatne prawie wszedzie, pamietaj ze w lipcu jest dzien cał a dobe wiec namiot raszej ciemnego koloru. Najwiekszum utrapieniem sa komary gł w Finlandii. Pogoda to loteria moze lac 10 dni / wtedy przydaja sie kalosze/.a moze byc słonecznie i ciepło wrecz goraco

ewisko dołączył
24.11.2006

ewisko 18:53 | 02.12.2006

Jadę z biurem podróży (Logos travel). Sama trochę bym się bała.

Duerksen dołączył
29.03.2006

Duerksen 22:47 | 01.12.2006

Jesli nasuną Ci się jakieś bardziej sprecyzowane pytania odnośnie głownie Norwegii to służe.

Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 16:21 | 02.12.2006

Przesłałem do Globtrotera artykulik - realcję z tegorocznego wyjazdu do Skandynawii. Pewnie niedługo pojawi się na stronie. Myślę, że znajdziesz tam sporo użytecznych informacji. Jeśli czegoś nie znajdziesz to pytaj się. Jeśli będę umiał, pomogę :)

Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 16:25 | 02.12.2006

Uważam, że jadąc z biurem nie zobaczysz tyle ile możesz zobaczyć jadąc samodzielnie. Poza tym jadąc samemu masz większą elastyczność, która w takim miejscu jak Skandynawia może się przydać. Chodzi na przykład o pogodę. Jadąc samemu możesz dostosować się do aury i zmienić wcześniej nakreślony plan. Jadąc z biurem wykonujesz typowy objazd trzymając się sztywnych ram czasowo-kilometrowych. Pilot musi przecież przede wszystkim zrealizować program !

usunięty/nieznany 12:05 | 20.12.2006

Jesli z biurem podrozy to wspolczuje, ja w tym roku w lipcu chcialem jechac na fiordy z biurem podrozy, wycieczke zarezerwowalem w styczniu bo taniej, a na 10 dni przed wyjazdem okazalo sie ze wycieczke odwolali bo nie bylo kompletu, zdecydowalem ze pojade swoim i nie zaluje, za te same pieniadze bylem kilka dni dluzej i zobaczylem 3 razy wiecej niz z wycieczka a w przyszlym roku planuje jechac na Lofoty , ale biura podrozy juz omijam z daleka...

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 12:29 | 20.12.2006

Lofoty naprawde polecam ja tam spedzilem 8 miesiecy w tym roku naprawde swietne miejsce tylko ze nie byłem na wakacjach tylko w pracy generalnie zima jest fajniej i noclegi sa tez tansze niz w sezonie polecam miejscowosc Reine i Serwogien jak bedziesz jechał to wes ze soba gorzały i papierosy tam jest pełno Polakow i napewno kupia od Cebie wszystko:) wiem jak my sie pytalismy turystow hehe w razie czego mogie podac Ci wiecej informacji ale to na meila takie jak ceny promow z Bodo do Moskienes itp.

Pozdrawiam

Dawid

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl