Forum dyskusyjne


nepal trekking

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

kasiag dołączył
07.03.2010

kasiag 13:31 | 07.03.2010

Mój znajomy Nabraj Ghimire prowadzi w Kathmandu biuro www.nepalfctrekking.com/  i bardzo chętnie przyjmie turystów z Polski. Mam przyjemność zaoferować Wam tani trekking w Himalajach. Czemu tani ? Bo organizowany przez firmę w Nepalu.

Decydując się od razu dostajecie 10 % zniżki i zapewne można targować się o więcej. Nepal nie jest drogim miejscem, a życie tam (dla Nas europejczyków) jest bardzo tanie. Wykupując wycieczkę bezpośrednio w Nepalu - zaoszczędzacie swoje pieniądze i wpływacie na polepszenie się standardu życia wielu osób.

To co mi się podoba w tej firmie to jak sami o sobie piszą, że 10 % swojego dochodu przeznaczają na lokalną społeczność.

Zachęcam do skorzystania z usług biura. Jeżeli będziecie potrzebowali to chętnie służę pomocą w języku polskim,Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl