Forum dyskusyjne


jak dostać się z Czarnogóry do Albanii

kategoria podróże po świecie

kraj Albania

makiel dołączył
04.02.2009

makiel 16:42 | 08.03.2010

Witam, będąc w zeszłym roku w Albani miałem właśnie problem z wydotaniem się z Podgoricy do Shkoder. Może komuś się przyda, dlatego opisuję jak można to uczynić w miarę tanio i miło:) Taxi w Podgoricy chcieli za tą przyjemność 50E:) Niestety żadna komunikacja autobusowa czy pociągi nie jeżdżą na tej trasie.
Najlepiej wyrwać się z Podgoricy do miejscowości Bożaj (autostop lub taxi, ok. 5e), mnie za 2ojracze podrzucił czarnogórski albańczyk spotkany przed dworcem:) tam już można znaleźć masę aut na albańskich blachach i max za 5e przewiozą przez granicę i do samego Shkoder. Polecam:)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl