Forum dyskusyjne


Magiret - spam czy osoba nachalnie poszukująca nowych znajomych

kategoria uwagi do forum i serwisu

LanaMaverick dołączył
27.02.2010

LanaMaverick 10:14 | 10.03.2010

Dostałam wczoraj prywatną wiadomość od niejakiej Magiret:

"Hello. my name is magiret i saw your profile today and i became intrested in you and i will like to know more about you andif you can mail an email to my mail address i will give you my picture.here is my mail address (magiret2010@live.com) i hope we can move from here.waiting for your mail to my mail address above. magiret"

Sprawdziłam, IP jest z Senegalu. Chcąc zacząć pisać z tą osobą, szukałam w sieci jak wymawia się imię Magiret. Jednak zamiast tego, znalazłam identyczną! wiadomość na kilkunastu innych forach. W tym, jedną w archiwum globtrotera. Co ciekawe, dziewczyna-globtroterka otrzymała identyczną wiadomosć od Magiret w 2009 roku i w jej wiadomości mail Magiret zawierał rok 2009. (Mój zawiera już 2010).

Co mam o tym sądzić? Czy dużo osób dostało jeszcze podobną wiadomość?


lokis dołączył
05.03.2010

lokis 11:28 | 10.03.2010

witam,
jestem nowym użytkownikiem globtrotera, wczoraj równiez otrzymałam identyczną wiadomośc od niejakiej Magiret, byłam zaskoczona, tym bardziej, że zarejetrowałam się na globtroterze niespełna jeden czy dwa dni wcześniej, nie odpowiadałam na wiadomość, również czekam na komentarze do wątku ze strony innych uzytkowników, pozdrawiam


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 12:30 | 10.03.2010

Witam

uzytkownik/uzytkowniczka o nicku magiret zostal juz zablokowany za wysylanie seryjnych wiadomosci podchodzacych pod spam.

pozdrawiam
GlobAdminStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl