Forum dyskusyjne


ceny przelotów w Chinach

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

RENA1 dołączył
10.03.2010

RENA1 15:29 | 10.03.2010

Szukam połączeń lotniczych Shenzhen-Lijiang lub Kanton-Lijiang. Bilety kosztują ok. 600zł w jedną stronę (30% obniżka). Jak radzicie: czy czekać do ostatniego dnia i liczyć na większą obniżkę czy ta cena jest normalną ceną za taki lot i nie ma co liczyć na tańszy lot. Czy gdyby okazało się, że ta cena jest dla mnie za wysoka, to mogę w Chinach na lotnisku szukać tego lotu i będzie szansa na tańszy bilet?


marta dołączył
07.12.2009

marta 15:28 | 27.04.2010

Byłam w chinach w marcu i np za przelot Shanghai - Sanya płaciliśmy ok 350zł ok. 2 dni przed wylotem. polecam stronę ctrip.com przez internet taniej.


Z.Cz. dołączył
14.09.2011

Z.Cz. 22:37 | 14.09.2011

Sprawdź sobie na eLong.net
Maja tam najniższe ceny i często są obniżki. Jednak nie polecam czekać do ostatniego dnia bo mogą zostać wykupione.


Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 10:47 | 15.09.2011

Byłem w Chinach w zeszłym roku. Leciałem 3 razy lokalnymi połączeniami - Szanghaj-Kunming, Kunnming-Guilin, Guilin-Szanghaj. Bilety zawsze kupowałem na miejscu z około 3-dniowym wyprzedzeniem. Najwięcej zapłaciłem ok. 70 dolarów za przelot Szanghaj-Kunming. Co do przelotów do Lijiang - nie wiem jak jest, ale może być drożej z racji tego, że to mniej uczęszczane lotnisko. Generalnie radziłbym jednak sprawdzić na miejscu, bo jest dużo lokalnych lini i biur sprzedających bilety.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl