Forum dyskusyjne

Adminie - czy Ci nie żal

kategoria podróże po świecie

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 09:22 | 13.03.2010

Spójrz Adminie na TOP 10...myślę, że lada moment TOP 100 będzie tak wyglądać. To zawsze była wizytówka Galerii, z której słynął Globtoter. Czy ktoś kto zajrzy tu po raz pierwszy, będzie miał ochotę tu zostać.
Wiem, że to my oceniamy zdjęcia, ale nie mamy żadnego narzędzia, by powstrzymać to co się tu dzieje.
Grupka userów albo zrobiła sobie tu niezłą zabawę - albo robi to po to, by wykazać błędy tego systemu oceniania - nieistotne....po obejrzeniu ostatniej setki mam wrażenie, że tego nawet najstarsi górale nie pamiętają.
Do tego coraz bardziej nachalne reklamy - teraz otwierając spada czarna płachta, którą ciężko zamknąć i pojawia się kilkakrotnie w ciągu jednej sesji - tak się nie da nic czytać, ani oglądać....do wrzucania też zniechęca.
Wiem, że bez reklam się nie da, ale czy nie mogą być bardziej ludzkie ?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:05 | 13.03.2010

WItam

1) kazdy mechanizm kiedy przestaje byc funkcjonalny, szczegolnie kiedy aktywnie probuje sie go obchodzic i wykorzystywac "dziury". Google zmienia narzedzie wyszukiwania caly czas tylko zblizajac sie do idealu. W naszym przypadku jest podobnie. Jak juz pisalismy przygotowujemy zmiany w serwisie w zakresie prezentacji zdjec, ktore mamy nadzieje na jakis czas poprawia sytuacje.
Prosimy takie uwagi kierowac na konto GlobAdmina.

2) Reklamy. Serwis Globtroter jest serwisem niszowym, ktory nie moze sobie pozwolic na aktywna polityke reklamowa. Tak jak pisalismy mamy minimalny wplyw na to co sie pojawia na stronie. Niemniej zalozenia wspolpracy z firma reklamowa zakladaja tzw Capping, czyli zeby agresywne formy reklamy pojawialy sie maksymalnie 2-3 razy dla uzytkownika i to nie po kolei. Zdarza nam sie dosc czesto rezygnowac z niektorych kampanii. Musimy wywazyc to ze reklamy musza sie pojawiac, gdyz inaczej serwis przestalby istniec a to ze uzytkownicy tez powinni miec okreslony komfort uzytkowania serwisu.

pozdrawiam

GlobAdmin

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 11:01 | 13.03.2010

Adminie,proszę o potwierdzenie lub dementi uporczywej plotki jakoby GlobAdmin został GlobAdminką.Jeśli tak to w jaki sposób to się odbyło??Miejmy nadzieję,że taka zmiana płci nie przyniesie przykrych konsekwencji,bo znamy przypadki,gdzie taka transformacja zakończyła się banem.
Większość aktywnych użytkowników umieściło swoje podobizny na swoim koncie-nieśmiało proponuję umieszczenie swojej.Miło by było ;-))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 11:27 | 13.03.2010

kliknij na kontakt.....tam są zdjęcia, a nawet nazwiska, więc Admin jest mniej anonimy od nas.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 11:38 | 13.03.2010

Dzieki Bo -nie wiedziałem że jesteś GlobAdminką i odpowiesz na moje pytanie:))Poważnie jednak-dawno na kontakt kliknąłem ale do dzisiaj fotki GlobAdminki nie znalazłem!!

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 14:15 | 13.03.2010

Mario, moze dlatego nie ma tam fotki globadminki, bo to jednak plotka ? :)

Bo, nie bardzo wiem w jaki sposob, ale ten portal stracil w jakis sposob swoja "podrozniczosc"... moze nie cala, ale spora czesc. Kierowal sie w strone naszej klasy. Dlatego galeria z fotkami jest jaka jest. Admin zareagowal zbyt pozno -chociaz lepiej pozno niz wcale :) Teraz musi to ponaprawiac. Sam, albo z moderatorem spolecznym, jednym lub kilkoma. Jak bedzie chcial :)
To moje skromne zdanie :)

Jesli bedzie wybor jakiegos "zarzadu" (co proponuje Kaczma), lub moderatora, lub kogos podobnego - masz moj glos chcesz czy nie :)))

pzdr

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 15:20 | 13.03.2010

Myślę, że póki Admin nie zmieni systemu oceniania, nad którym, jak twierdzi, ostro pracują, trzeba po prostu robić swoje... Jeżeli komuś nie podobają się jakieś fotki to zamiast oceniać oceniających niech ocenia te fotki po swojemu. Jeśli kogoś bolą oczy od patrzenia na foty, które mają np. cztery piątki i są w Top10, a uważa że takie zdjęcie na to nie zasługuje to niech daje mu 4, zamiast zastanawiać się dlaczego inni dali 5.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:34 | 13.03.2010

Witam

z założenia twórców serwisu GlobAdmin jest postacią wirtualną, a więc nie może mieć określonej konkretnie płci ;-)

Potwierdzamy jednak, że w ostatnim czasie GlobAdmin uzyskał sporą część pierwiastka żenskiego ...

pozdrawiam
GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl