Forum dyskusyjne

NOCLEG W NEW YORK

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

jaarisari dołączył
11.06.2006

jaarisari 20:42 | 14.03.2010

WItam moze ktoś poleci mi tani tak do 40 USD około za dobe jakiś HOTEL w NOWYM JORKU , moze coś w LONG ISLAND.
I co warto zwiedzić w NOwym Jorku??
Pozdawiam i dziekuje

filnec dołączył
11.01.2010

filnec 22:35 | 14.03.2010

Polecam ci hotelik w centrum manhattanu (5min pieszo od Empire state Building, 3 min od stacji metra) Vanderbilt YMCA, bardzo niedrogi, około 10$ za noc za pokój. Pokoje są 2-3 osobowe. Co prawda jest skromny ale bardzo schludny i oddaje atmosferę NY. Byłem tam 7 dni i jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa. www.ymcanyc.org/vanderbilt/guest-rooms/accommodations/  - adres i odnośnik do rezerwacji. Pozdrawiam

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 23:36 | 14.03.2010

Zgubiłeś jedno zero filnec:)
Na stronie którą podałeś jest cena nie 10$, ale 105$ za pokój i to bez łazienki. Na expedii można znaleźć pokoje już za 40$, wprawdzie nie na Manhattanie, tylko w Newarku, ale przynajmniej pełnowartościowe, z łazienką.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 22:32 | 15.03.2010

Eeee to już lepiej bez łazienki ale w cywilizacji w wielkim świecie;)

WeeN dołączył
29.01.2007

WeeN 15:55 | 16.03.2010

cześć

tutaj znajdziesz coś ciekawego :

www.hostelworld.com/hostels/New-York 

pozdrawiam
WeeN

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 18:33 | 15.01.2011

jesli to aktualne to ja mam fajny hotelik w brooklinie, ale za 100 usd za pokoj 2 osobowy

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 20:04 | 15.01.2011

Ja spałem na Manhatanie za 28 usd + tax, czyli wychodzi 34-35 za pokój jednoosobowy

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 20:22 | 15.01.2011

uuu mega tanio. a coz to za hotel jesli mozna wiedziec bo znow wybieram sie w pazdzierniku?

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 10:55 | 16.01.2011

Pokój był wielkości pudełka po butach, tzn mieściło się w nim tylko łóżko (toalety, prysznice na korytarzach) i wąskie przejście do okna; nawet nie było gdzie powiesić kurtki. Mieścił się koło 95 ulicy, po zachodniej części Central Park. Nazwy nie pamiętam, ale w tamtej okolicy jest bardzo dużo hoteli podobnej klasy. Zobacz na booking.com

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 11:08 | 16.01.2011

W hotelu Fresh Hotel & Hostel: byłam rok temu. Ciepło, czysto, choć łazienka zbiorowa ;) www.expedia.com/pub/agent.dll/qscr=dspv/htid=1500302 
Adresse330 West 95th Street
Manhattan (New York), NY 10025.
cena; 385$ na 3 osoby, ale to było łącznie za 3 doby. Na osobę wychodziło ok.42$. Hostel ten jest mniej wiecej w połowie wysokości Central Parku. My poruszaliśmy sie piszo i nie wydawało sie to dalego od głównych miejsc NY :) poza tym, metro jest bardzo blisko. Polecam ten hostel. Jeżeli sie znów wybiorę do NY, na pewno też tam zamieszkam :)

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 11:06 | 16.01.2011

Zalezy czego dusza pragnie, przestronnego pokoju z lazienka i wszelkimi wygodami czy tez maly pokoik za mala cene lub hostel. Jesli chodzi o budzetowe to hotele YMCA sa przyzwoite, jest ich sporo w kazdej dzielnicy na Manhattanie w samym sercu, Brooklyn na Greenpoincie i inne. Cen aktualnych nie znam, bo ja stacjonowalam w NYC 7 lat temu:) wtedy hostele byly za 15$, troche wiecej za osobe YMCA.Przypominam sobei jednak ze kiedys jedna noc wspomnialam w pokoju-pudelku za 40$-takich sie strzez, bo klaustrofobii sie mozna nabawic (to bylo na Manhattanie East Side). Do zwiedzania polecam Ci MOMA, Muzeum Historii Naturalnej, zajrzenie do glownej biblioteki na Manhattanie, polecam tez Central Park latem bo odbywa sie tam duzo darmowch przedstawien, np. sztuki Sheakspeara, etniczne wystepy itd.wielkich budowli gdzie mozna wjechac i zobaczyc panorame jest tam jak wiesz wbrod, chocby Epire State Building. Zdecydowanie polecam darmowy stateczek na Staten Island i koniecznie w nocy! dla widokow nieziemskich i tych swiatel wielkiego jabluszka.

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 13:03 | 16.01.2011

mY spalismy w hotelu Comfort Inn na Brooklinie( rowniez z sieci tych hoteli korzystalismy w Philadelphi), 2 min od metra, 10 min metrem od Manhatanu. Koszt to 100 usd za pokoj, ale pokoj z lazienka, czysciutki, nowiutki i b.przyjemny. Zalezy kto co chce. Jesli ktos bedzie zainteresowany mam karte znizkowa i jej numer moge udostepnic gdyby ktos sie zdecydowal na nocleg

matus.7 dołączył
03.09.2009

matus.7 08:11 | 25.07.2011

w 2010 tez spaliśmy we Freshu . ceny potwierdzam ale my trafiliśmy na pokój który nie był fresh . Mały obskurny, z burczacym klimatyzatorem . widok z okna na "dziedziniec" a do słońca jakieś 10 pięter. taka studnia. Ale blisko Central Parku, Metra , Hudson i co najważniejsze na Manhatanie. Jeśli mają tez lepsze pokoje to polecam .

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl