Forum dyskusyjne


KONKURS LATARNIE MORSKIE - do końca marca zgłoszenia

kategoria inne

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:20 | 16.03.2010

W związku z licznymi pytaniami, podaję w nowym wątku aktualny Regulamin Konkursu. Niestety ze względu na niemożność znalezienia sponsora wydawniczego, prawdopodobnie album zostanie przygotowany tylko w wersji elektronicznej w postaci PDF. Jednak jak na pierwszy raz to chyba i tak dobrze. Zwłaszcza, że już teraz napłynęło ok. 40 zgłoszeń. Czekamy na kolejne, aby kolekcja latarni morskich Globowiczów była jak najciekawsza :) .... Oczywiście należy do tematu podejść w miarę szeroko i mile widziane też są oprócz latarni morskich także wodne znaki nawigacyjne (świetlne) , które są takimi małymi latarniami morskimi.

REGULAMIN KONKURSU ”LATARNIE MORSKIE”

1. Organizatorami Konkursu jest Agencja „Mediateka” i Fundacja „Regionalis”, przy wsparciu i pod patronatem portalu www.globtroter.pl. 
2. Celem Konkursu jest popularyzacja fotografii i turystyki podróżniczej oraz przygotowanie albumu pt. Latarnie Morskie, jako pierwszej pozycji z serii Biblioteka Globtrotera, w wersji elektronicznej (PDF) z wybranymi zdjęciami zgłoszonymi wyłącznie przez userów portalu Globtroter.pl.
3. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych. Warunkiem udziału w Konkursie jest akceptacja niniejszego Regulaminu oraz spełnienie wymogów konkursowych.
4. Termin zgłoszeń upływa 31.03.2010 o godz. 24.00. Do konkursu można zgłaszać także fotografie już opublikowane na portalu www.globtroter.pl 
5. Każdy uczestnik Konkursu może zgłosić nieograniczoną liczbę zdjęć zgodną z tematem Konkursu, wraz z podaniem tytułu każdego zdjęcia, miejsca jego wykonania oraz swojego nicka lub pełnych danych osobowych (imię i nazwisko), a także miejsca zamieszkania (miejscowość, kraj). Zgłoszenie następuje przez publikację zdjęć na portalu www.globtroter.pl  oraz przesłanie oryginalnych plików zdjęciowych na skrzynkę e-mail Organizatorów poczta@mediateka.com.pl za potwierdzeniem otrzymania.
6. Jury powołane przez Organizatorów wybierze laureatów Konkursu spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć zgodnie z niniejszym Regulaminem.
7. Nagrodą główną za zajęcie I miejsca jest publikacja najciekawszego zdjęcia na okładce albumu oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów Konkursu dla wszystkich laureatów (albumy fotograficzne, przewodniki, akcesoria turystyczne), w tym album „Pola pejzażu” Pawła Pierścińskiego z osobistym autografem autora. Na tylnej okładce albumu będzie opublikowane zdjęcie laureata II miejsca. Na wewnętrznych stronach okładek opublikowane będą zdjęcia laureatów III i IV miejsca. Pozostałe prace zakwalifikowane do publikacji znajdą na kolejnych stronach albumu wg układu przyjętego przez Wydawcę.
8. Jury zastrzega, że do publikacji w albumie może wybrać kilka prac jednego autora, a oprócz wartości artystycznych i podróżniczych zdjęć, pod uwagę brana będzie także jakość oryginalnych plików zdjęciowych (rozmiar, format, rozdzielczość).
9. Wszyscy uczestnicy Konkursu poprzez nadesłanie zgłoszeń wyrażają akceptację niniejszego Regulaminu oraz zgodę na przechowywanie, przetwarzanie i nieodpłatną publikację wybranych przez Jury zdjęć i swoich danych osobowych w ramach działań związanych z upowszechnianiem Konkursu.
10. Posiedzenie Jury odbędzie się w terminie do 1 miesiąca od daty zamknięcia przyjmowania zgłoszeń. Wyniki Konkursu zostaną podane niezwłocznie na stronach portalu www.globtroter.pl.  Przygotowanie albumu nastąpi w terminie do 2 miesięcy od daty otrzymania od Jury wyników Konkursu, nie później jednak niż do 30 czerwca 2010.
11. Postanowienia Jury są ostateczne i uczestnikom Konkursu nie przysługuje od nich odwołanie.
12. Koszty związane z organizacją Konkursu, wydaniem i dystrybucją albumu pokrywają Organizatorzy.
13. Wersja elektroniczna albumu opublikowana będzie na stronach internetowych Organizatorów i Patrona Konkursu.
14. Organizatorzy Konkursu zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w Regulaminie, a w takiej sytuacji zobowiązuje się do publikacji jego aktualnej wersji na portalu www.globtroter.pl 


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:38 | 17.03.2010

Otrzymaliśmy jak dotąd zgłoszenia do Konkursu od 16 osób, które nadesłały łącznie 42 zdjęcia spełniające kryteria konkursowe.

Planujemy umieścić w albumie ok. 40 fotografii, więc jak na razie konkurencja nie jest zbyt duża.

Osoby, które wstawiły zdjęcia do Konkursu na Globa, ale nie przesłały plików na mail Organizatora: poczta@mediateka.com.pl , proszone są aby to uczyniły w wymaganym przez Regulamin terminie, czyli do 31 marca 2010 do godz. 24.00.

Prosimy też wszystkich uczestników Konkursu, którzy przesłali swoje zgłoszenia lub mają taki zamiar, by w miarę dokładnie opisywali miejsca wykonanych fotografii, w tym kraj, region, miejscowość etc. Prosimy też o określenie i podanie czy podpis autora ma uwzględniać oprócz nicka portalowego, także imię i nazwisko, ewentualnie miasto i kraj zamieszkania autora.

Czekamy na kolejne zgłoszenia. Powodzenia :)


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:43 | 22.03.2010

Na dzień dzisiejszy mamy juz 67 latarnii morskich zgłoszonych do Konkursu przez 21 osób. Konkurencja rośnie. Czekamy na kolejne zgłoszenia do końca marca. Wstawiajcie fotki na Globa i przesyłajcie mailem na : poczta@mediateka.com.pl. POWODZENIA :))))


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:11 | 29.03.2010

Zostały tylko 3 dni na nadsyłanie zgłoszeń do Konkursu. Na dzień dzisiejszy napłynęło w sumie 76 zdjęć od 23 osób. Czekamy na kolejne zgłoszenia do godz. 24.00 dnia 31 marca 2010. Powodzenia !!!


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:50 | 31.03.2010

Ostatnia szansa na nadsyłanie zgłoszeń do Konkursu. Termin mija dzisiaj o północy ....


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 04:18 | 02.04.2010

Ze względu na okres świąteczny i mój pobyt w Afryce podsumowanie konkursu nastąpi po 9 kwietnia. Pozdrawiam wielkanocnie :)


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 14:52 | 12.04.2010

Pierwsze statystyki konkursu mówią, że napłynęło łącznie 81 fotek od 26 osób. Do końca kwietnia powinniśmy poznać laureatów Konkursu, a w maju powstanie album w PDF, który zostanie umieszczony na Globie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a portalowi Globtroter.pl za wsparcie inicjatywy.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl