Forum dyskusyjne


Sprawa działu 34 Drogowskazy 34

kategoria uwagi do forum i serwisu

LanaMaverick dołączył
27.02.2010

LanaMaverick 15:33 | 17.03.2010

Zauważyłam, że 'Drogowskazy' jakoś nie cieszą się zbytnią popularnością. Jest cała masa linków, na których licznik wynosi zero. A dział nie powstał przecież sam dla siebie, dla samego powstania. Zaglądajcie do niego.
I tu może prośba do Admina, czy nie dałoby się zrobić na głównej stronie takiego podglądu Drogowskazów jak ostatnich tematów forum czy ogłoszeń?


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:51 | 21.03.2010

Witam

W pierwszej kolejnosci bedziemy koncentrowali sie na zmianach w Galerii Zdjec, ktora cieszy sie najwiekszym zainteresowaniem, ale tez uzytkownicy portalu zglaszali uwagi co do jej funkcjonowania. Poswiecony na to zostal jeden z watkow w kategorii "Uwagi do serwisu". Brakuje takze innych waznych funkcji jak chociazby przeszukiwanie Forum. Jest wiele tematow ktore wymagaja poprawy w pierwszej kolejnosci, dla ulatwienia korzystania z serwisu.

GA>Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl