Forum dyskusyjne

z jakim biurem do Kenii Itaka Logostur

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

lokis dołączył
05.03.2010

lokis 18:03 | 17.03.2010

witam,
jestem zainteresowana wyjazdem do Kenii, celem mojej podróży jest generalnie zwiedzanie parków przyrody i obserwacja zwierząt, proszę o wskazówki doświadczonych podróżników: z jakim biurem najlepiej wybrać się na taką wyprawę; który okres jest najlepszy na oglądanie zwierząt (słyszałam o styczniu - marcu i sierpniu, w ostatnim ponoć jest najlepsza widoczność); czy warto wykupić wycieczkę z całym programem zwiedzania (taka ofertę widziałam w Logostur)? czy też wykupić sam pobyt, a safari zorganizować sobie już na miejscu; w jakie miejsce najlepiej się udać, aby móc zwiedzić najciekawsze parki (przede wszystkim myślę o Masai Mara); które hotele polecacie? będę wdzięczna za każdą informację, pozdrawiam

olgs86 dołączył
23.07.2009

olgs86 10:44 | 18.03.2010

Sprawdz sobie wycieczki z Rainbow Tours. Maja różne opcje. Może znaleźć coś dla siebie :)

lokis dołączył
05.03.2010

lokis 20:47 | 18.03.2010

witam,
bardzo dziękuję za cenne wskazówki :), będę drążyć temat dalej :), pozdrawiam

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 21:44 | 18.03.2010

Jeżeli chcesz lecieć z biurem to zdecydowanie polecam rainbowa ze względu na dużą ofertę i dobrą jakość - natomiast może być droższy od itaki (coś za coś) chociaż szukaj w ofertach last minute lub tzw masakrach cenowych - jeśli możesz czekac na ostatnia chwile

lokis dołączył
05.03.2010

lokis 18:38 | 19.03.2010

dziękuję za podpowiedź kudik, pozdrawiam :)

DaVinci dołączył
11.02.2010

DaVinci 14:47 | 11.07.2010

ja wybieram się w marcu przyszłego roku z Rainbowem na program Kenia Classic + tydzień w Southern Palms albo Indian Ocean Hotel :) - ze wszystkich ofert jakie przejrzałem ta mi najbardziej spasowała :P - jadę sam. :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl