Forum dyskusyjne

Taba

kategoria podróże po świecie

kraj Egipt

Mauro dołączył
09.02.2010

Mauro 04:41 | 20.03.2010

Cześć. Wybiera się może ktoś z Was w najbliższym czasie do Taby? Może już ktoś był? Jakie wrażenia? Czego się mogę spodziewać po tym kurorcie? Ponoć widoki są przepiękne. Proszę o opinie, porady, propozycje. Dzięki. Pozdrawiam.

wqrzona-paulinqa dołączył
23.03.2010

wqrzona-paulinqa 02:23 | 23.03.2010

Taba to zdecydowanie moje ulubione miejsce w egipcie. to misteczko zbudowane wokol 4 hoteli posrodku niczego - z jednej strony morze, z drrugiej pustynia I kanion. nadal nie odkryta przez masy pozwala na delektowanie sie pieknymi widokami I czasami nawet wrazenie ze jest sie tam samemu. rafy nie sa tak zniszczone jak przy innych wiekszych resortach. do rafy podplywa sie pare metrow od brzegu, ale plaza jest nadal piaszczysta. przy Taba Heights jest kilka mostkow puszczonych w morze nad rafa, pozwala to na zobaczenie rafy od strony morze bez koniecznosci wsiadania na lodke. polecam zwlaszca ostatnia jetty (pierwsza od strony izraela) mieszka tam rodzinka ogromnych zolwi - niesamowite jest z nimi nurkowac.

polecam wyprawe na starej lajbie pirackiej na wyspe faraona - na nurkowane - przepiekne miejsce I rafa pierwsza klasa. parasailing tez jest super bo widac cala linie wybrzeza z gory. my robilismy tez beach-buggie w kanionie - jazda takim autkiem cos w stylu madmaxa. super to bylo choc temperatura w kanionie moze byhc czasami ekstremalna (my bilosmy w czerwcu I bylo 56 stopni)

oczywiscie wypad na gore synaj czy do petry to tez fajna wycieczka.

na pewno nie bedziesz zawiedziony wakacjami w tabie. to byly jedne z fajniejszych na jakich bylam.

pozdrawiam
paula

vivia dołączył
10.03.2009

vivia 10:55 | 25.04.2012

No waksnie ja tez sie wybieram na weekend majowy, bardzo jestem ciekawa, Jak wyglada kupienie wycieczki do izraela? Ile kosztuje? Gdzie warto kupic

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl