Forum dyskusyjne

zbieram ekipe na Kube

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

mroofka dołączył
06.11.2008

mroofka 10:53 | 20.03.2010

wlasnie orientuje sie wsrod znajomych i zbieram ekipe na wyjazd na Kube.
Wstepnie planowany termin: pierwsza polowa listopada, lub zaraz po swietach - czyli Sylwek na plazy:)!!:)
W kazdym razie - dopiero sie rozkrecam, zbieram i ekipe i inforamcje - coby zdecydowac jak to ma wygladac.
Jesli ktos ma ochote sie przyłączyc - dajcie znac.
pozdrawiam
mm

marysia2727 dołączył
24.01.2010

marysia2727 17:14 | 26.03.2010

ja bardzo chetnie sie przylacze prosze o numer gg

rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 12:56 | 30.03.2010

też byłbym zainteresowany.tak jak koleżanka poprosze gg albo maila:)

olejator dołączył
31.10.2005

olejator 11:47 | 31.03.2010

hejka ja planuje wyjazd na Kubę w terminie 2010-10-23 do 2010-11-14 , jeśli Wasze terminy wyjazdowe by się pokryły tez chętnie dołączę :) mail do mnie : marcin.olejnik@gmail.com

RafalTK dołączył
30.06.2009

RafalTK 17:27 | 31.03.2010

Czesc,

my takze z dziewczyna zastanawiamy sie nad wyjazdem w listopadzie na Kube. Jak tam ekipa, juz sie uzbierala? Jak mozesz wyslij mi Twoje GG ew. maila.

Pozdr.
Rafal

mroofka dołączył
06.11.2008

mroofka 21:25 | 31.03.2010

hej, tak sie caly czas montujemy i moneutjemy. Termin pazdziernikowo - listopadowy brzmi calkiem fajnie. Mam taka mala fantacje, zeby na Kubie spedzic sylwestra i mam nadzieje, ze jeszcze uda sie na ten sylwestrowy czas kogos namowic. Jest troche drozej, ale co tam - jak szalec to na calego:) 2010 przywitalam na plazy w Mombasie i bardzo mi sie to podobalo, wiec znowu ciagne tam gdzie cieplo. nie mam gg. moj mail: monikamrowczynska@gmail.com

dremli dołączył
05.10.2009

dremli 11:03 | 12.08.2010

Witam.Ja i dwojka moich znajomych wybieramy sie na Kube w drodze do Meksyku, na tydzien od 17go do 24 pazdziernika.Nie mamy sprecyzowanego planu, na razie wiemy tylko ze zwiedzamy Havane Trinidad i moze Vinales, jesli starczy czasu. Gdyby ktos w tym czasie wybieral sie na Kube dajcie znac na maila mrdremli@yahoo.com . Pozdrawiam

maczak dołączył
30.08.2010

maczak 12:15 | 30.08.2010

Jak najbardziej polecam sylwestra na Kubie!:) Wprawdzie nigdy tak nie spędzałem sylwestra:p Ale mam znajomych, którzy dwa lata temu pojechali sobie na 2 tyg. na Kubę i właśnie na sylwestra. Podobno rewelacja. Kolacja na tarasie z widokiem na morze, szampan o północy na plaży, a później kąpiel w morzu:) Oprócz tego sama Kuba podobno bardzo interesująca. Havana podobno robi wrażenie. I ci znajomi też się zebrali przez internet, wprawdzie nie przez forum, ale portal twoja-podroz.pl, ale też się nie znali wcześniej. Od tej pory częściej jeżdżą na wspólne wyjazdy, a ja się do nich dołączyłem:) Tak więc jeśli masz możliwość, to leć na Kubę:) A swoją drogą sylwester w Mombasie też musi robić wrażenie, co?:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl