Forum dyskusyjne


Kiedy będzie można dodawać filmiki

kategoria uwagi do forum i serwisu

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 20:31 | 20.03.2010

Ponawiam moje pytanko, czy przewiduje się tutaj dodawanie kiedyś filmików? Jak widzę te dodane przez pruskiego to myślę, że to nie najgorszy pomysł chyab, by stworzyc oddzielna galerie na wstawianie plików w formacie video. Miejsca na serwerze chyba nie zabraknie, ewentualnie można tutaj wykorzystac przestrzeń Youtube, a wstawiać linki z prevkami. Chociaż bardziej profesjonalne byłoby stworzenie miejsca na filmiki na globowych serwerach. Czy to jest możliwe w jakiejś najbliższej przyszłości?


spa00 dołączył
21.08.2009

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:55 | 21.03.2010

Witam

Dział Video to raczej sprawa przyszlosci. W tej chwili bedziemy sie koncentrowali glownie nad usprawnieniem tego co juz mamy. Takie mamy mozliwosci na te chwile. Chyba ze sie one nagle poprawia.

GAStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl