Forum dyskusyjne

ADMINIE

kategoria podróże po świecie

wqrzona-paulinqa dołączył
23.03.2010

wqrzona-paulinqa 02:09 | 23.03.2010

szanowny adminie, jak widze wszystko jedak musi odbywac sie publicznie zeby przynioslo skutki.

kilka tygodni temu zdecydowalam ze nie chce zeby ani moja osoba ani moje zdjecia wspieraly ogladalnosc takiego portalu jakim teraz sie stal Globtroter. decyzja po czesci poparta faktem ze jedni z ciekawszych osob zostali usunieci (osobista) a po czesci tym ze globtroter zrobil sie nagle bardzo stronniczy a sam admin zapierajacy sie teraz gdzie tylko moze regulaminem, sam go nie dotrzymuje.

zalogowalam sie wiec ponownie, tymczasowo, aby ponowic moja prosbe

PROSZE O USUNIECIE WSZYSTKICH MOICH ZDJEC

prosilam na forum, prosila potem na moja prosbe marianna, prosilam mailowo - nic, groch o sciane... glownym powodem mojego odejscia bylo to ze nie mam ochoty patrzec jak ogladalnosc moich zdjec wspomaga ten portal ani tez nie mam ochoty sie nimi dzielic w takim miejscu jakim teraz jest globtroter... I moja prosba bylo ich usuniecie. w chwili obecej moje stare konto Paulinqa jest nieaktywne, nie moge wiec sama sie zalogowac zeby wreszcie te zdjecia usunac. jak dlugo mam czekac na to az je wreszcie wykasujesz drogi adminie? odpowiedz jaka dales mariannie ze wykasujesz je w weekend (co bylo juz kilka weekendow temu) najwyrazniej uznales ze mozna zlekcewazyc, konto nieaktywne, wiec po sprawie... prosze nie wmawiac mi ze to trwa tak dlugo zeby wykasowac jakas setke zdjec. dbrze wiesz ze nie zrobilam tego sama bo nie mialam jak w afrykanskim buszu (w ktorym tak apropo nadal jestem) dlatego poprosilam o usuniecie konta I jego calej zawartosci. prosze uszanowac moja decyzje.

wiec jeszcze raz zeby bylo jasne o co prosze I o co prosilam w mailu kilka dni temu:

PROSZE NAJUPRZEJMIEJ JAK TLKO MOGE, O USUNIECIE CALEJ GALERII UZYTKOWNIKA PAULINQA...

jasniej chyba sie nie da. jesli cos niezrozumiale to prosze o kontakt, bede pod tym log-inem dopoki galeria nie zniknie.

pozdrawiam

Paula

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 05:52 | 23.03.2010

Następna prowokacja?
Nie widzę Twoich zdjęć, więc po co to następne zamieszanie, Twój wybór, może chciałabyć kwiaty na pożegnanie?

23.03.2010

wqrzona-paulinqa 06:04 | 23.03.2010

kaczma, zadna prowokacja, zobacz na godzine dodania wpisu, kiedy to wrzucalam zdjecia jeszcze byly, przynajmniej tak mi sie otwieralo to na telefonie. a prowokuja to raczej tacy jak ty. faktem jest ze zdjecia tam wisialy dobrych kilka tygodni odkad poprosilam o deaktywacje konta, wiec nie chrzan o prowokacjach bo to nie ja prowokuje. a ty udowadniasz raz jeszcze ze to byla najlepsza decyzja o odejsciu stad bo tutaj kazde slowo jest odbierane jako zaczepka. ludzie, przestancie sie stresowac I zamiast na komputerze siedziec to pojedzcie gdzies, zobaczcie swiat. globtroter to nie wszystko, a bez niego o ile mniej stresu. tobie kaczma tez proponuje deaktywacje, bo widze ze sobie za bardzo wszystko do serca bierzesz. wyluzuj, wyjdz na dwor I pooddychaj swiezym powietrzem...

adminowi bardzo dziekuje za usuniecie zdjec.

pozdrawiam
paula

23.03.2010

wqrzona-paulinqa 06:31 | 23.03.2010

okej, cofam swoje podziekowania. nie wiem jak to jest ze kaczma tych zdjec nie widzi, ja je nadal widze. moze ktos wejsc na ponizszy link I potwierdzic ze admin usunal moje wszystkie fotki?
www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=17179 
mam tu internet aby przez telefon I moze mi sie cos zle otwiera, ale ja jak klikam na profil Paulinqi to widze nadal najlepsze zdjecia, afrkanskie bezdroza, motyla, zachod slonca. moze ktos zerknac I mi powiedziec czy naprawde jeszcze te zdjecia tam wisza po tylu prosbach. jesli tak to ponawiam moj apel do admina o ich jak najszybsze usuniecie. prosze tego nie odbierac jako prowokacje. Paulinqi nie ma juz na globtroterze I nie zyczy sobie zeby jej zdjecia tam nadal byly. zaden kaprys chyba.

dzieki z gory
paula

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 07:28 | 23.03.2010

nie bardzo rozumiem z czego robisz problem. Skoro stąd odchodzisz, a samej Ci jest ciężko - rozumiem, że w Afryce nie ma kawiarenek internetowych, podaj po prostu swoje hasło (przecież nie będzie Ci już potrzebne) osobie zaprzyjażnionej i ona to zrobi za Ciebie.

Abismkb dołączył
21.03.2010

Abismkb 07:26 | 23.03.2010

PaulinQo!
Wszystkie 205 zdjęć jest dalej na Twoim koncie. Ja najpierw wszystkie swoje zdjęcia wykasowałem sam... Próbuj dalej, może jak przeprosisz Admina, że należalaś do tej przestępczej organizacji to się nad Tobą zlitują.... Z innej beczki - Dalej Ci zazdroszczę!...:-)))

Abismkb dołączył
21.03.2010

Abismkb 07:33 | 23.03.2010

BO1 - to tak nie działa!
Po wypisaniu się nie masz już dostępu do swojego konta i wszystko co na nim było jest niejako "zamrożone" Tylko ADMIN może to usunąć!

23.03.2010

wqrzona-paulinqa 07:45 | 23.03.2010

dokladnie tak. jak prosilam o deaktywacje nie mialam dostepu do kafejek internetowych (teraz tez mam bardzo rzadko) wiec poprosilam admina zeby usunal cale konto wraz z dorobkiem. admin zdeaktywowal konto a zdjecia nadal sa. ja do konta nie mam juz dostepu, dlatego zalogowalam sie tymczasowo jako nowy user bo choc wysylam maile do admina to nadal groch o sciane, moze to poskutkuje.

problem to dla mnie jest, bo zwyczajnie nie chce zeby cokolwiek mojego reprezentowalo nadal ten portal, wiec admin powinien to uszanowac. a ze odeszlam stad to naprawde sie ciesze, bo tutaj najwyrazniej aby zaczepki I klotnie, to chyba nigdy sie nie zmieni nie wazne ile osob admin wywali badz same odejda... sprzatanie nalezaloby zaczac od prowokatorow, ale to juz nie moj problem.

ponawiam prosbe do admina zeby usunal moje zdjecia, a jesli ktos ma zamiar komentowac ten watek w sposob zgryzliwy badz prowokacyjny to niech sobie daruje, bo mi akurat takie prowokace powiewaja teraz... zalogowalam sie na nowo tylko po to zeby po sobie posprzatac, nie ma ochoty ani czasu na zbedne dyskusje.. mam nadzieje ze ten apel do admina dojdzie wreszcie.

pozdrawiam
paula

23.03.2010

wqrzona-paulinqa 07:49 | 23.03.2010

a jesli to dla admina rzeczywiscie za duzo roboty to prosze o przywrocenie mojego dawnego konta, sama wykasje wszystko przy najblizszej okazji. cokolwiek, byleby nie czekac kolejny miesiac.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:00 | 23.03.2010

Pani zdjęcia zostały usuniete zgodnie z Pani prosba.

pozdrawiam
GlobAdmin

23.03.2010

wqrzona-paulinqa 10:12 | 23.03.2010

a jednak dalo sie to zalatwic w miare sprawnie...

dziekuje slicznie I pozdrawiam I zycze globtroterowi zeby wrocil do swej dawnej swietnosci.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl