Forum dyskusyjne


Laos motocyklem

kategoria podróże po świecie

kraj Laos

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 11:58 | 24.03.2010

Proszę o radę - jak jest w Laosie z wypożyczeniem motoru (nie skutera) - jakaś 250tka, jaka dostępność 9i w których miastach), jakie ceny. Czy ktoś z was podróżował motorem po Laosie (ja tylko na południu dużym skuterem). Chodzi mi o wypożyczenie na tydzień, zrobienie pętli, przejazd w kolejne miejsce i znowu motor na tydzień. Jak stan techniczny maszyn. Czytałam że jest problem z samym pożyczeniem takiego sprzętu. dzięki z góry. Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl