Forum dyskusyjne

Listopad czy marzec

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

kalessin4 dołączył
24.07.2007

kalessin4 22:11 | 24.03.2010

Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Planuję 4-5tyg wypad Bangkok-Hanoi-Sapa-.....-Sajgon-Phu Quoc-Delta-Angkor Wat-Bangkok Generalnie nastawiłam się na listopad 2010, ale czy pogoda nie będzie lepsza w marcu 2011? Głównie martwię się o tereny Sapa, na których mi najbardziej zależy i wyspę Phu Quoc. Jeśli macie jakieś doświadczenia z praktyki to piszcie!

rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 09:34 | 26.03.2010

w listopadzie wyjazd powinnien wynieść odrobine mniej niz w marcu.a jeżeli chodzi o pogode niemasz sie czego obawiać.śniegu nie bedzie:)

Sklep.Badura dołączył
05.02.2010

Sklep.Badura 16:58 | 26.03.2010

Na Twoim miejscu wybrałbym marzec,będzie na pewno dużo ładniejsza pogoda,ale i w listopadzie powinna dopisac. Masz już namiary na miejsca noclegowe?

kalessin4 dołączył
24.07.2007

kalessin4 17:51 | 26.03.2010

Wielkie dzięki i czekam na dalsze opinie ludzi, którzy byli tam w tych misesiącach.

Co do miejsc noclegowych to nie mam jeszcze nic. Generalnie nie wiem czy nie szukac ich spontanicznie, ale jeśli masz sprawdzone i tanie namiary, to z chęcią skorzystam!!! :-)

mainecoon dołączył
06.04.2010

mainecoon 11:48 | 06.04.2010

Ja też chętnie skorzystam :) I - być może - do zobaczenia gdzieś w Wietnamie w listopadzie. Pozdrawiam.

kalessin4 dołączył
24.07.2007

kalessin4 19:24 | 06.04.2010

Jakbyś natrafił na jakąś promocję lotniczą to daj znać!
co do miesiąca to jadę raczej w listopadzie.. ale tym, którzy się wahają polecam marzec ze wzgledu na pola ryżowe - w listopadzie jest już po zbiorach więc pod tym względem widoki będą mniej efektowne (tak m powiedział Wietnamczyk)

mainecoon dołączył
06.04.2010

mainecoon 21:04 | 06.04.2010

jeszcze trzy dni temu aktualna była oferta Aeroflotu w-wa - Hanoi via Moskwa za 2200 ( to akurat na mój termin - 1-21.11 )

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 10:56 | 07.04.2010

Byłem w marcu w Sapa jak to wysoko w górach chłodniej ale nie tragicznie ! spoko ! do dziś Sapa to drugie the best miejsce w Azj po Yangshuo w Chinach .
Pewnie bedziesz chciał zobaczyć zatoke Halong a więc lepiej marzec !
pozdrawiam
neronek

Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 

moje podróże po Azji :
www.neronek.geoblog.pl 

Singapur -Borneo- Malezja 2010
neronek41.blog.onet.pl/ 

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 

Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 
Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 16:56 | 07.04.2010

Ja byłam w styczniu, ale przyjaciele w listopadzie. Jak byli na płn było zimno (ok. 10 stopni) i padało czasami. W styczniu było cieplej (15-17) ale też często padało. Oni w listopadzie byli na wyspie i pogoda była piękna. U nas w styczniu upał zrobił się poniżej Hue. Powyżej ok. 15 stopni.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl