Forum dyskusyjne


ruchome banery-rekalmy

kategoria podróże po świecie

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 22:33 | 25.03.2010

rozumiem, ze reklama daje zysk, aby portal mógł w ogóle działać, ale te ruchome reklamy na górnych banerach, potwornie spowalniają i obciążają przeglądarkę, blokują i uniemozliwiają normalne przeglądanie galerii, do tego na tyle skutecznie, że komentarze wchodzą dwa razy (chyba nie tylko mi jak widzę), bo przeglądarka się na nich zawiesza:(( po prostu staje w miejscu. najpierw muszę "oglądnąć" cały film, zeby w ogóle móc zjechać do zdjęcia lub przełączyć się na inną zakładke- to denerwujące i zniechęcające do przeglądania galerii. czy innym przegladarki też się aż tak blokują?


marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 22:38 | 25.03.2010

mistrzynią w zatrzymywaniu przeglądarki jest reklama alior banku:(((


marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:04 | 25.03.2010

ta z allegro też jest niezła, na jednym ze zdjęć, po prostu blokuje tak, że nie da się zejść na foto, oceny czy komentarze, bo za każdą próbą automatycznie obraz wraca sam do rekalmy:))), nawet myszki nie trzeba przewijać, świetna zabawa na globtroterze, mozna pooglądac fajne reklamy, to ja na dzisiaj kończę!:))


Sklep.Badura dołączył
05.02.2010

Sklep.Badura 17:10 | 26.03.2010

Ruchome reklamy zawsze utrudniają pracę,tutaj nie ma wyjątku,mam kilka przeglądarek i każda z nich tnie sie tak samo.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl