Forum dyskusyjne

Jak najtaniej do Am Pd

kategoria podróże po świecie

tomekkepa dołączył
17.12.2004

tomekkepa 10:43 | 11.12.2006

witam,
Czy ktoś mógłby mi doradzić jak najtaniej dostać sie do Ameryki Południowej??
Najlepiej Do Wenezueli, Peru lub Boliwii. Jakimi Liniami lecieć żeby nie zbankrutowac na bilecie?? Planuje spedzic tam ponad miesiac i odwiedzic kilka krajów wiec nie robi mi wiekszej rożnicy do ktorego kraju dotrę najpierw. Z góry dzięki za pomoc (tkepa@tlen.pl)

marcopolis dołączył
22.11.2006

marcopolis 20:22 | 11.12.2006

Na pewno nie Boliwia. sprubuj Alitalia do Caracas lub British, ale do Kolumbii trzeba miec wize a to uciazliwe

arica dołączył
12.06.2006

arica 16:29 | 12.12.2006

Ja lecialam w polowie pazdziernika do Limy liniami KLM z Wawy przez Amsterdam i Antyle Holenderskie. Bilet kupowalysmy na www.expedia.com,  co zaoszczedzilo nam jakies 200$ (to roznica ceny TEGO samego biletu kupowanego przez internet i w biurze KLM). Cena 1096$. Wiem, ze taniej mozna doleciec AirMadrid z Madrytu, ale patrzac na doswiadczenia innych - te samoloty czesto sie spozniaja i zdarza sie ze kolejny samolot odlatuje nie czekajac na spoznialskich. Uroki lotow laczonych :) Polecam w/w strone. Maja duzo tansze bilety niz te kupowane bezposrednio u przewoznikow.

tomekkepa dołączył
17.12.2004

tomekkepa 00:28 | 17.12.2006

wielkie dzieki za wszystkie info. Gdyby ktos chcial sie podzielic innymi informacjami bede wdzieczny.

lenka dołączył
04.03.2005

lenka 16:31 | 27.12.2006

cześć, my lecimy pod koniec stycznia do sao paolo, wylot do Polski po 5 tygodniach z limy - lot łączony, luft hansa, za 4200zł, neistety ciężko było znaleźć cos tańszego w dogodnym dla nas terminie i z taką opcja lotu łaoczonego. Kiedy lecisz Ty??

tomekkepa dołączył
17.12.2004

tomekkepa 10:21 | 28.12.2006

dzieki za info.jeszcze nie wiem dokladnie kiedy lece ale w gre wchodzi sierpien lub początek wrzesnia

lenka dołączył
04.03.2005

lenka 11:37 | 28.12.2006

e... szkoda:(( myslałam, ze sie spotkamy gdzieś na jakims piwku:))

tomekkepa dołączył
17.12.2004

tomekkepa 12:40 | 28.12.2006

no ja tez zaluje ale nie moge wyjechac w innym terminie(jesli wogole uda mi sie wyjechac)

PM dołączył
06.01.2007

PM 01:59 | 06.01.2007

Myślę, że dotychczas najlepszą ofertę miało British Airways, zwłaszcza w czasie corocznej styczniowej promocji "Dni Odlotowych Cen". Bilet w obie strony, z Warszawy lub Krakowa, kosztował najczęściej w granicach 1800 - 2500 PLN z podatkami. Zakup wstyczniu - wylot najpóźniej w maju lub czerwcu.
Niestety w tym roku oferta jest wyjątkowo uboga (choć b. tanio): są tylko Stany i odrobinę Azji.

W ubiegłym roku oferta była imponująca: ponieważ dozwolone były code share'owe połączenia z American Airlines i Lan Chile, dostępne były chyba wszystkie kraje i większe miasta w Am. Pd.

W Am.Pd byłem w 2002 roku, bilety kupowałem w BA w tej właśnie promocji. Wówczas, za bilet na trasie: WAW - Londyn (wypad do miasta na kilka godzin)- Buenos Aires (overstop kilkudniowy) - Santiago de Chile - Quito w Ekwadorze, powrót po 4-5 tygodniach z Santiago de Chile - Buenos - Londyn - WAW ok. 2700 PLN (z podatkami, przy wysokiej cenie dolara 4 ,00- 4,30 zł).

Oczywiście przy tego typu podróżach liczy się przede wszystkim cena, gdyż te kilkanaście godzin mozna jakoś wytrzymać w każdych warunkach. Jednakże osobiście polecam BA: linia solidna, zapewniająca komfortowe warunki podróżowania. Raz miałem okazję lecieć KLM do Azji Płd, i było dużo gorzej, pod każdym względem.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl