Forum dyskusyjne


Kajakiem po fjordach w maju 2010

kategoria podróże po świecie

foto-alfa dołączył
06.03.2010

foto-alfa 02:43 | 04.04.2010

Organizuję wyprawę (zwiedzanie, zdobywanie Korony Europy - szczegóły w ogłoszeniu) w kierunku Przylądka Nordkapp. Myśląc o uatrakcyjnieniu wyprawy chciałbym zakupić kajaki (dmuchane) i z nich korzystać. Z uwagi na charakter wyjazdu raczej sporadycznie, ale jednak... I tu stawiam pytanie: czy zakup taki ma sens ? Tzn. czy są one cokolwiek warte i czy w maju nie będzie zbyt zimno na korzystanie z takiej rekreacji ?


rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 09:22 | 06.04.2010

w maju w norwegii bedzie juz ciepło.aczkolwiek wody w tamtych stronach nalezą do bardzo zimnych.co do kajaków to są warte.są dużo tańsze i prawie w niczym nie ustępują wersiom wykonanych z laminatu czy drewna.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl