Forum dyskusyjne

GRAND CANYON COLORADO

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

jaarisari dołączył
11.06.2006

jaarisari 14:41 | 09.04.2010

Witam, czy ktoś mógłby mi pomoc i napisać do jakiego miasta mam dolecieć z Nowego Yorku zeby zobaczyć GRAND CANYON??
no i jakisnoclego oczywiście gdzie tam znaleźć.
Dzieki wszystkim

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 16:59 | 09.04.2010

Ja leciałam do Las Vegas bo sa tam tanie loty i hotele rowniez mozna znalexc super okazje, tam wypozyczylam auto i zrobilam wycieczke do kanionu i doliny smierci

palmer dołączył
09.10.2009

palmer 20:40 | 13.08.2010

Mozna do Vegas mozna rowiez do Phoenix w Arizoie (dojazd do Kanionu zajmuje jakies 4 godz)

zerkinij tutaj:
www.interameryka.com  -internetowy przewdonik po USA

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 22:23 | 13.08.2010

Z Vegas dość blisko,no i noclegi taniutkie w vegas.

usunięty/nieznany 14:29 | 14.08.2010

Vegas, blisko, dużo opcji - auto, helikopter, cesna - wartos się przelecieć nad Kanionen i tamą Hoovera, można też zahaczyć o Skywalk ale to już nie koniecznie etc

filnec dołączył
11.01.2010

filnec 18:52 | 14.08.2010

Do las vegas trzeba polecieć, przesiąść się z lotniska na inne ... np taryfą. stąd samoloty latają prosto nad kanion i z powrotem, bez jezdzenia autem. ale to zadna frajda bo drozej i ominie się ciekawą drogę (w tym kawałek drogi 66). sami zdecydujcie

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 15:48 | 15.08.2010

Rowniez proponowalbym lot do Las Vegas. Nastepnie wynajecie auta. O noclegi zupelnie nie ma sie co martwic, w kazdej prawie miescinie znajdzie sie motel. w tamtych stronach cena ok 60 $ za 2 osoby. Mozna wziac rowniez maly namiot.
Co do samego Grand Canyon, to proponowalbym polnocna strone - North Rim. Jest wedlug mnie ciekawsza, i ma jeszcze jedna zalete. nie ma tam ludzi. Na poludniowym brzegu trudno sie opedzic od turystow , autokary przyjezdzaja tam stadami. Najbardziej uciazliwi sa Japonczycy, kazdy ma przynajmniej 2 aparaty :) Jest jeszcze jedna zaleta - jadac z Las Vegas na polnocna strone Grand Canyon mozna wstapic do Zion National Park. Przepiekny park warty odwiedzenia :)

Coz, decyzje trzeba podjac osobiscie :)
Milej wycieczki, pzdr

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 18:32 | 15.08.2010

W ogóle Arizona jest obłędna!!!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl