Forum dyskusyjne

Szukam info o Emirates

kategoria podróże po świecie

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 11:24 | 11.04.2010

22kwietnia lece liniami Emirates do Australii,mam przesiadke w Dubaju.Moze ktos lecial tymi liniami i moze podzielic sie swoimi doswiadczeniami?Jakie sa procedury,odprawa,jak wyglada przesiadka,jak wygladasprawa wyzywienia i napojow?Nigdy nie latalam na dluzszych trasach wiec w zwiazku z tym mam rozne obawy.Dzieki,jesli ktos podzieli sie ze mna informacjami na ten temat.Pozdrawiam.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 19:59 | 11.04.2010

www.airlinequality.com/Forum/emrts.htm 

koniecznie zapisz sie do ich programu lojalnosciowego Skyward

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 02:47 | 12.04.2010

Ja leciałem tymi liniami 2 lata temu , zrobilem sobie przystanek dwu dniowy w Dubai .Nie wiem z treści Twojego komentarza czy Ty będziesz planowała postuj tam . Jeżeli nie , to nie przejmuj się zbyt bardzo , procedury są podobne jak gdzie indziej , to samo odnosi się do żywności i napoji . Jeżeli chodzi o lot to również nie ma sprawy, wszystko jest wliczone w cenę biletu. Dla mnie najgorsze to jest czas podróży i zwłaszcza spanie o którym na samolocie mogę zapomnieć. Mam nadzieję że Twój angielski jest dobry i tam wszystko się dowiesz . Po locie z Polski po prostu idź na lotnisku do lini Emirates , oni Ci pomogą z resztą , włączając odprawę , najważniejsze to się nie spóźnić na lot. Jeśli chcesz więcej informacji o lotnisku idź na ich portal.

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 17:14 | 12.04.2010

Na lotnisku w Dubaju bede tylko 3 godziny,szkoda,ze nie jak Ty dluzej,bo mozna byloby cos zwiedzic.Tylko,ze wtedy potrzebna jest wiza jak sadze.
Moj angielski jest tylko w miare komunikatywny,dlatego wolalam zapytac podroznikow.Wchodzilam na ich strone bo chcialam poczytac o odprawie i wyczytalam,ze mozna odprawic sie online,ale nie wiem czy tylko wtedy gdy sie nie ma bagazu rejestrowanego a tylko podreczny,co wtedy z bagazem rejestrowanym?Bo wtedy beda dwie odprawy-jedna online a druga sam bagaz.Sama nie wiem.Czy sa jakies doplaty za odprawe na lotnisku,jak jest lepiej,moze sie orientujesz?Masz racje,najgorsze jest to,ze leci sie tam niesamowicie dlugo,to jest ogromny stres.Dzieki za info i pozdrowka.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 22:34 | 12.04.2010

Nie denerwuj sie lotem. To jedne z 3-4 najlepszych linii na świecie. Latałem kilkadziesiąt razy,ale Emirates wspominam najlepiej. Wygodne samoloty, doskonałe jedzenie (po zarejestrowaniu sie tu: www.skywards.com/index.aspx  będziesz mogła wybrać miejsce w samolocie oraz posiłek (polecam owoce morza - dostałem krewetki, homara i łososia, wszystko w klasie ekonomicznej). Lotnisko w Dubaju jest fantastyczne i przyjazne pasażerom. Bagaż lepiej spokojnie odprawić na lotnisku z którego wyruszasz (przynajmniej ja tak robiłem i poszło bardzo sprawnie). Żadnych dodatkowych opłat za to nie ma. Aha- alkohol na pokładzie w dowolnej ilości w cenie biletu.
PS. być może wiesz,ale na wszelki wypadek napisze - w cenie biletu emirates przy wylocie z Niemiec jest bilet kolejowy Rail&fly

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 18:07 | 13.04.2010

Stokrotne dzieki za te informacje.Bardzo mnie uspokoiles.Czyli wogole nie musze odprawiac sie przez internet i drukowac biletu,bo jak mam to miejsce wybrac,kiedy?Ja sie zarejestrowalam sie na skywards i otrzymalam numer,ale oprocz tego jeszcze nic nie robilam.Z ich strony wyczytalam,ze na 24 godz i 90minut mozna odprawic sie online,ale ja oczywiscie wole na lotnisko,wiec do konca nie jestem pewna w jakim przypadku odprawia sie online.Do tej pory latalam tanimi liniami na trasie Polska-Anglia i zawsze odprawialam sie online,bo tak bylo wymagane w przypadku Ryanair.Ja lece z Londynu.A na jakiej trasie wazny jest bilet na Rail&Fly jesli wylatuje sie z Niemiec?Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje za cenne informacje.Pozdrawiam serdecznie.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 00:27 | 14.04.2010

Po zalogowaniu sie na stronie emirates możesz wybrac miejsce w samolocie i posiłek (logujesz sie danymi ze skywards).Możesz sobie na wszelki wypadek wydrukować nr rezerwacji i rozkład lotów.. Rail&fly wazny jest na trasie od dowolnej stacji kolejowej w Niemczech na lotnisko wylotu Emirates w Niemczech i z powrotem.

rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 15:55 | 16.04.2010

mozesz byc spokojna bardzo dobra firma

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl