Forum dyskusyjne

Szukam info o podrozowaniu

kategoria podróże po świecie

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 11:30 | 11.04.2010

Lece na ponad dwa tygodnie do Australii.Bede tylko w Perth i Sydney i w okolicach tych miast.Moze ktos mi doradzi jak maksymalnie wykorzystac ten krotki czas.Jakie bilety na transport kupowac,co obejrzec?Co jest godnego uwagi i co polecacie?Dzieki za info.Pozdrawiam wszystkich.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 05:56 | 12.04.2010

Nie mogę uwierzyć , tyle pisania na nic, jutro Ci odpiszę jeszcze raz. Wszystko co napisałem po prostu znikło po wciśnięciu dodaj.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 08:37 | 12.04.2010

Daję Ci portal z hotelami ( ACCOMODATION) na początek w Sydney CBD ( w centrum) , jest tam mapa , byłoby lepiej gdybyś załatwiła sobie hotel w samym centrum Sydney, to dla wygody, najlepiej przy Central (Główna Stacja) , wejdź tam na ten portal na początek. www.wotif.com 
Z lotniska masz pociągi (Trains) do Central , są co 10 minut.
Jutro reszta, pozdrowienia

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 16:45 | 12.04.2010

Hej,No to szkoda,ze wszystko zniklo ale dziekuje za te informace,ktore dostalam.Mam nadzieje,ze jeszcze napiszesz wiecej.Czekam i pozdrawiam.
Milego dnia.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 03:14 | 13.04.2010

Nie mogę uwierzyć to samo dzisiaj może Firefox to robi.
Mogę Ci tylko pomóc ze Sydney ponieważ tutaj mieszkałem.
Podaję Ci linki pierwsza z pociągami www.cityrail.info/stations/network_map 
druga z atrakcjami i informacją o Sydney - www.sydney.com.au/ 
Lista popularnych atrakcji : Darling Harbour tutaj jest Akwarium , Maritime Muzeum , kawiarnie ,restoracje itd.
Queen Victoria Building koło niego znajdziesz duży sklep spożywczy Woolworths , Sydney Tower , Royal Botanic Gardens , the Rocks , przy Operze jest Circular Quay ( wymawia się Seki Leki) tutaj możesz złapać prom (ferry) do Zoo , Manly Beach 12km od Centrum , znana plaża. I oczywiście Most, na most wejście od the Rocks , sę również wycieczki na górę mostu link www.bridgeclimb.com/  to tyle na razie.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 03:29 | 13.04.2010

Udało się,
Z Circular Quay masz również pociągi , informację turystyczną. Po za Centrum , wschodnie dzielnice od Watsons Bay do Bronte Beach wzdłuż oceanu , najlepiej tam autobusem lub pociągiem z Central Station lub Circular Quay do Bondi Junction a z tąd 1 km do Bondi Beach , najbardziej popularnej plaży w Sydney. To chyba najważniejsze atrakcje reszta na miejscu , na lotnisku jeśli Chcesz mogą Ci pomóc ze znalezieniem hotelu , najlepiej w Centrum. Nie zapomnij o mapie , na lotnisku są darmowe. U nas jesień , temp. około 25 stopni , różnica czasu 8 godz. Nie wiem jak Ty , ale ja często używam Google Earth bardzo pomocne przy podróżach. Pozdrowienia

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 18:20 | 13.04.2010

Cenne rady za ktore Ci bardzo dziekuje.To na razie,pozdrawiam.

osena dołączył
31.03.2010

osena 17:16 | 27.04.2010

witam, kiedy lecisz do Australii? ja ok. 4 lub 6 czerwca. Pytam, bo może w podobnych terminie co ja i można by lecieć razem :) pozdro

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 14:50 | 29.04.2010

Hej,jq jestem wlasnie 3-ci dzien w Sydney.Bardzo mi sie tutaj podoba,dzisiaj bylam w akwarium,naprawde warte jest odwiedzenia,we wtorek lece juz na tydzien do Perth a stamtad 11maja wracam do Europy.Dzieki za info o Sydney.Wszystkich cieplo pozdrawiam i zycze udanych podrozy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl