Forum dyskusyjne

POWAŻNE PYTANIE

kategoria podróże po świecie

My Sahara dołączył
18.12.2006

My Sahara 11:52 | 18.12.2006

Witam. Mam do Was pytanie: kto z Was byłby gotowy rzucić wszystko i wyruszyć w podróż życia na kilka miesięcy? Lat? Ktos się odważy? Gdziekolwiek. Bez dużej kasy. Bez planu... Ja wyruszam w marcu. Kto byłby gotowy na cos takiego? Proszę o poważne odpowiedzi, najlepiej na maila: my_sahara@interia.pl

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 11:50 | 19.12.2006

Powodzenia ,naprawde z checia bym sie dołaczył tylko ze mma fajana prace i troche szkoda by było to olac ale 3 mam kciuki jak bys miała plan wyjazdu na kwiecien -maj to ja bym sie pisał na to. We wrzesniu spakowałem plecak i nikomu nic nie mowiac pojechałem na stopa do Amsterdamu ,to było warjactwo rano obudziłem sie na kacu i stwierdziłem ze niechce mi sie siedziec w domu i to był najlepszy wyjazd kupiłem mape po drodze na STATOILU i pojechalem nie było mie tydzien ale czadowo było fajnych ludzi poznałem jak bys miała plan wyjazdu na 1 miesiac puzniej to ja z checia bym sie wybrał jak by co to odezwij sie na gg 6785552 albo na koma 510861348.Ja mogie jechac wszedzie tylko zeby samemu na stopa nie jechac bo to potem człowiek sie doluje jak naprzyklad stopa nie moze złapac a w towarzystwie to inna bajka

Pozdrawiam

Dawid

brokulek dołączył
13.12.2006

brokulek 14:13 | 19.12.2006

Jestem studentką dziennikarstwa i taka wyprawa niezwykle mnie kręci taka wyprawa...Mogłabym przeyć niesamowite chwile i napisać genialny reportarz...proszę napisz coś więcej...:)

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 22:15 | 19.12.2006

ja tego ni eorganizuje to musiała bys rozmawiac z Aurorka pytania :) generalnie mie to te zkreci jak by co to ja tez szukam ludzi na cos takiego tylko ze w innym terminie niz marzec.Ale fajnie by było poznac kogos takiego kto sie porywa na cos takiego ....................Powodzenia zycze i jak by sie planmy zmieniły to ja sie cały czas na to pisze

Pozdrawiam

Dawid

My Sahara dołączył
18.12.2006

My Sahara 06:55 | 20.12.2006

To znowu ja :) jesli ktoś chciałby się ze mną wybrac w cała podróż lub chociaż część to zapraszam ponownie. NAjlepiej na maila my_sahara@interia.pl Pozdrawiam, Ania

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 08:18 | 20.12.2006

Aniu jak juz pisałem ja bym z checia sie wybrał tylko ze w styczniu mma wyjazd na 3 miesiace do Norwegii jade do pracy a potem bede miał wolne do czerwca i z checia bym sie wybrał z Toba albo z kims komu w tym terminie by odpowiadało jechac.Szukałem wsrud znajomych kto by pojechał zemna ale wiekszosc ludzi sie uczy w tym czasie albo pracuja i sie tez boja takiego wyjazdu za granice.

Pozdro .......:)

w razie czego dajcie znac do 15 stycznia bede siedział w kraju i miał dostep do neta potem w norwegi to juz troche lipa

My Sahara dołączył
18.12.2006

My Sahara 11:41 | 20.12.2006

aaa to super, że chciałabyś jechać. W zasadzie mogłabym poczekać do kwietnia na Ciebie. Musimy tylko omówic szczegóły, ale to już na maila. Pozdrowienia z nudnej pracy.

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 12:33 | 20.12.2006

Bardzo fajnie :)

Pozdrowienia z nudnej Brodnicy

wildsunflower dołączył
02.12.2006

wildsunflower 21:50 | 20.12.2006

fajne ze jedziesz ja musze jeszcze poczekac 2 i pol roku az skoncze studia. i wtedy chce jechac w swiat i wrucic moze za 3 moze za 5 lat. niewiem jeszcze z kim pojade ale jak by ktos byl chetny to niech da znac bo przeciez podroz nie latwa i fajnie dobrze znac towarzysza.

robertmoria dołączył
11.09.2005

robertmoria 16:09 | 24.12.2006

ja tez bym chcial po studiach jechac za 2.5 trzy lata na tajkie cos.....bardzo mnie to korci ale na pewno po 2008 moj mail krawiec.r@gmail.com 6430852 gg
pozdrawiam i powodzenia wszystkim w 2007 ktorzy maja na tyle odwagi by spelniac marzenia!!!!!!!!!!!!!

andrew-poland dołączył
21.02.2006

andrew-poland 00:49 | 26.12.2006

no czesc
ja jade w podobna podroz w czerwcu. gdyz mam obrone pracy wtedy a potem za przygodą, pierw kieruje sie na wschod : ROSJA , MONGOLIA, CHINY, INDIE,WIETNAM, następnie gdzie los rzuci. Tak mysle ze wyrobie sie w 2 -3 lata , zreszta czas mnie niegoni -

My Sahara dołączył
18.12.2006

My Sahara 06:55 | 29.12.2006

SUPER!!! Cieszę się, że jest wielu pasjonatów podróży. To piękne

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 15:23 | 31.12.2006

My Sahara odezwij sie jak bedziesz mogła na meila domie dawidfischer@poczta.fm bo nie jestem pewnien czy doszedł do Ciebie moj meil ..

Pozdrawiam wczystkich :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl