Forum dyskusyjne


Festiwal Młodych Podróżników 2010

kategoria podróże po świecie

windalf dołączył
11.05.2007

windalf 17:13 | 20.04.2010

4. FMP czas ogłosić!

W dniach 14-16 maja 2010r. w Gorczańskiej Chacie (zwanej też GOCHA, a niegdyś Hawiarska Koliba -> www.gorczanska.pl)  – jak sama nazwa wskazuje położonej w Gorcach – już po raz czwarty odbędzie się Festiwal Młodych Podróżników. Impreza integrująca trampów, obieżyświatów, podróżników i turystów. Liczymy, że w skromne progi Gorczańskiej zawitają goście z różnych zakątków Polski i nadarzy się w końcu okazji do spotkania także w realu!
W tym roku formuła imprezy troszkę się zmienia. Oprócz pokazów zaproszonych gości, chcemy aby trzon imprezy stanowiły Wasze pokazy! Dlatego ogłaszamy Konkurs „FMP OPEN SLIDE SHOW 2010”, w którym każdy może wziąć aktywny udział, a publiczność będzie miała okazję przyznać swoją nagrodę!
Przygotowaliśmy dla Was sporo nagród rzeczowych, które trafią nie tylko do autorów najlepszych pokazów, ale jak to mamy w zwyczaju także do tych, którzy zawitają do Gorczańskiej Chaty w ten majowy weekend i wezmą udział w pozostałych konkursach organizowanych podczas imprezy.
Nie zwlekajcie, liczba miejsc jest mocno ograniczona – wysyłajcie zgłoszenia
i przybywajcie w Gorce. Ze względu na duże zainteresowanie festiwalem
w poprzednich latach, prosimy o kontakt mailowy osoby, chcące zarezerwować sobie nocleg w gościnnych progach chatki. Jak co roku opłata wpisowa obejmuje 2 noclegi i koszulkę festiwalową (szczegóły poniżej).
Udział w pokazach festiwalowych jest zupełnie darmowy! Na FMP można też przyjechać z własnym namiotem np. na stopa i wtedy całą imprezę macie zupełnie za free!J

Serdecznie zapraszamy
Bartek Piziak, Darek Mazur
GSW Bezkres

Poniżej garść przydatnych informacji (prosimy o uważne zapoznanie się z nimi – reklamacji i zwrotów nie przyjmujemy!)

- impreza odbywa się w chatce studenckiej Gorczańska Chata (tak tak, to dawna Hawiarska Koliba) położonej w Ochotnicy Górnej-Jamnem, dojście do chaty ok. 30 min szlakiem od drogi asfaltowej,

- chatka ta NIE JEST HOTELEM, PENSJONATEM ANI NAWET SCHRONISKIEM,
a więc warunki jakie zastaniecie na miejscu są typowo turystyczne, aby nie rzec suroweJ Na pewno potrzebujesz mieć ze sobą śpiwór i własne jedzenie (do dyspozycji wszystkich jest kuchnia), resztę jakoś wspólnymi siłami zorganizujemy J, szczegóły o chacie www.gorczanska.pl 

- obowiązuje opłata wpisowa płatna przelewem na konto nr:
39 1140 2004 0000 3102 3846 3733
(Dane do przelewu: Bartosz Piziak, ul. Letnia 2, 35-303 Rzeszów)

W tytule przelewu należy wpisać swoje IMIĘ i NAZWISKO (lub imiona, nazwiska osób za które jest wpłata) oraz ROZMIAR KOSZULKI – S, M, L, XL (odpowiedni wybrać).
Przedpłatę – wzorem lat ubiegłych - jesteśmy zmuszeni wprowadzić ze względu na ograniczoną liczbę miejsc noclegowych w chatce – na dzień dzisiejszy jest ich ok. 60-65 (na 3 FMP było ponad 100 osób!), i tak są 2 opcje (jedna tańsza, druga droższa, trzecia dla tych, którym obojętne gdzie ich sen zastanie):
- wariant A: 45 zł (2 noclegi w chatce w salach wieloosobowych na pryczach - limit miejsc 45 osób + koszulka festiwalowa)
- wariant B: 40 zł (2 noclegi w drewutni na drewnianych pryczach na pięterku - limit miejsc 15 osób + koszulka festiwalowa)
- wariant C: obcowanie z naturą lub glebą: istnieje możliwość spania w chatce na tzw. „glebie” (opłata symboliczna u chatkowych) lub we własnym namiocie na polanie powyżej chatyJ
W przypadku zainteresowania zakupem TYLKO koszulki festiwalowej prosimy o dokonanie przelewu (w tytule przelewu podanie imienia i nazwiska oraz rozmiaru koszulki) na kwotę 20zł (nr rachunku jak wyżej).
- Szczegóły odnośnie Konkursu FMP OPEN SLIDE SHOW 2010 i jego REGULAMIN zamieszczamy w pliku PDF - do ściągnięcia i przyswojenia.

- Dojazd do Ochotnicy Górnej we własnym zakresie! Oczywiście wraz z informacjami od Was kto, kiedy i czym jedzie, będziemy starali się zapełnić samochody chętnymi na wyjazd! Oczywiście „klasyk” PKS-u o 15:30 z RDA Kraków do Ochotnicy nadal jeździ, więc i autobusem będzie można dotrzeć na FMP!

RAMOWY PROGRAM IMPREZY 14-16.05.2010r.:
Piątek:
- 20.00 – 22.00 (pokazy konkursowe)
- 22.00 – 23.00 Gość Specjalny
- 23.00 – 24.00 Gość Specjalny

Sobota:
- 16.00 – 18.00 (pokazy konkursowe)
- 19.00 - 21.00 (pokazy konkursowe)
- 21.00 – 22.00 Gość Specjalny
- 22.00 – 23.00 Gość Specjalny
- ok. 23.00 – impreza (ognisko) gitara + bębny + śpiew.

Niedziela:
- 10.00 wspólne śniadanie w plenerze i ogłoszenie wyników Konkursu FMP OPEN SLIDE SHOW 2010 i wręczenie nagród.

Dodatkowo 21 maja 2010r. od godziny 20.00 w Aloha Cafe na krakowskim Kazimierzu będziemy bawić się na imprezie poFMPowej w hawajskich klimatach, na którą już dziś serdecznie zapraszamy – tam także czekać będą na Was atrakcje J

Kontakt w sprawie rezerwacji miejsc na chacie i wpłat:
Dariusz Mazur 0 728 923 867
festmp@gmail.com
Kontakt w sprawach pokazów (szczegóły) i innych:
Bartosz Piziak 0 668 769 799
festmp@gmail.com
Organizatorzy FMP 2010:
GSW Bezkres www.bezkres.eu 

Współorganizatorzy FMP 2010:
Klub Podróżników Atlantyda www.atlantyda.travel.pl 

Sponsorzy i partnerzy imprezy:
Aloha Cafe www.alohacafe.pl 
Bezdroża www.bezdroza.com 
CW Forteca www.cwf.pl 
Gaudeamus www.gaudeamus.com.pl 
Gotramping www.gotramping.pl 
Ostrowski Fotografia Cyfrowa www.fotograf.net.pl 
Travel Channel www.travelchanneltv.pl 

Patroni Medialni:
imprezypodroznicze.pl www.imprezypodroznicze.pl 
Odyssei.com www.odyssei.com 
Radio Kraków www.radiokrakow.pl 
Travelbit www.travelbit.pl 
YallaYalla.pl www.yallayalla.pl Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl