Forum dyskusyjne

z Wrocławia tanie bilety niskobudżetowo

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

Katasza dołączył
21.04.2010

Katasza 08:57 | 21.04.2010

Hej!
Ze względu na islandzki wulkan odwołali mi loty do Maroka. Coś mi jednak mówi, że warto zobaczyć ten kraj i to już teraz. Dlatego poszukałam i znalazły się tanie bilety.
Szukam ekipy, bo tej, z którą miałam teraz jechać nie pasuje nowy termin.
Jestem z Wrocławia, więc ludzie stąd mile widziani. Kończę V rok studiów.

Moja propozycja:
[u]trasa:[/u]
Wrocław-Mediolan Bergamo-Tangier
Marrakesz-Madryt-Mediolan Bergamo-Wrocław
[u]termin:[/u]
24 V - 11 VI, w tym 13 dni w Maroku
lub
24 V - 4 VI, w tym 8 dni w Maroku
[u]koszt przelotu:[/u]
~130 zł dla pierwszego terminu
~170 zł dla drugiego terminu
(przy aktualnych cenach w Ryanairze; jestem szczęśliwą posiadaczką karty Mastercard Prepaid, dzięki której Ryanair nie wymusi na nas haraczu; w cenie wliczony jest bagaż podręczny o wadze max. 10 kg)
[u]koszt pobytu:[/u]
~15-20 EUR/dzień (jak dla mnie to górna granica)
[u]noclegi:[/u]
w miarę możliwości CS (chociaż z tym w Maroku raczej ciężko)

Chciałabym żeby w ekipie znalazł się przynajmniej jeden mężczyzna. Wyjazd jest niskobudżetowy, więc spanie tylko w hostelach (ew. CS). Dlatego też trzeba się liczyć z niewygodami (zimny prysznic, wspomniane warunki hostelowe, spanie na tarasach, autostop, ew. tania komunikacja miejska czy międzymiastowa, etc.) Dobrze jakby ktoś znał francuski (przynajmniej podstawy). Ja niewiele już pamiętam niestety.

Kontakt: gg 6856483.
Pozdrawiam! :D

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl