Forum dyskusyjne

czuję że to ta chwila ale się boję

kategoria podróże po świecie

angelapoland dołączył
21.04.2010

angelapoland 23:13 | 21.04.2010

nic nowego dla Was podróżnicy...

chęć jaką mam w sobie ucieczki przed problematyczną codziennością jest tłumiona przez strach...chcę ale się boję, wyruszyć, bo to kocham, bo to takie proste, odciąc się i zostawić za plecami to co sie nie udało albo co się udało a sie tego nie widzi....tylko te lęk we mnie pękł....

Michelle dołączył
25.01.2008

Michelle 08:08 | 22.04.2010

Nie ma się czego bać! Przygotuj całą podróż dokładne, abyś później się nie stresowała i wyruszaj w świat! To pomaga... jak się ma problemy. Pojechać, zapomnieć... odnaleźć siebie, znaleźć szczęście...

danula dołączył
07.04.2004

danula 09:39 | 22.04.2010

Wyjdź z domu, rozejrzyj się wokół: jest wiosna. Tak ładnie na dworze. Wyjedź, obojętnie gdzie. To może być wyjazd za miasto, do parku lub wycieczka w świat - w dawno lub jeszcze niewidziane miejsca.Wyprawa to znakomite antidotum na stres i problemy. Wrócisz i wtedy wszystko okaże się zupełnie inne- prostsze. Nabierzesz dystansu. Znajdziesz szczęście, zapomnisz. Nie bój się ... głowa do góry.

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 17:53 | 22.04.2010

Im szybciej podejmiesz decyzje tym lepiej..Niepewnośc i zmienne nastroje wykańczja bardzo ale to bardzo z regóły 90 %lub wiecej strachów i obaw to wytwory naszej wyobrazni rzeczywistośc jest inna Nie wiem o jakiej podróży marzysz,,myslisz.Ale nie trzeba jechac naprawdę daleko by uciec od rzeczywistosci. by zapomnieć o problemach,to nie odległośc o tym decyduje jest wiosna więc i w Polsce i najbliższej okolicy jest pieknie nie musisz jechac na drugi koniec świata.Ciepło i słonce odrobina wysiłku odstresowuje bardzo ale to bardzo.Nie zwlekaj wiec i ruszaj czy tez sama cz tez z kims .Głowa do góry.Powodzenia.Tomek

angelapoland dołączył
21.04.2010

angelapoland 22:01 | 22.04.2010

dziekuje wszystkim za dobre slowa, zdaje sobie sprawe ze tak latwo o chwilke usmiechu jednak w dalszym ciaglu zmagam sie sama ze soba, marze o indiach, z aparatem w ręku....to tkwi w mojej glowie...byc moze kiedys mi sie to uda zrealizowac...

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 23:21 | 22.04.2010

miałem takie marzenie o Indiach przez wiele lat...ale jeździłem zawsze gdzie indziej... w tym roku stuknie mi 40-cha, a czuję się jakbym miał dwadzieścia parę lat....ale wiem, że będę w Indiach w listopadzie...zamień marzenia na cele, będzie ci łatwiej je zrealizować, powodzenia :)))

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 03:05 | 23.04.2010

Widzę że ktoś Was znów nabiera , dobry dowcip.

danula dołączył
07.04.2004

danula 08:16 | 23.04.2010

TO W KOŃCU GDZIE JEST PRAWDA ????!!!!

angelapoland dołączył
21.04.2010

angelapoland 11:14 | 23.04.2010

czemu nabiera ?? nie rozumiem, ale moze dlatego ze jestem na tym portalu id 2 dni.....

miejska dołączył
26.12.2008

miejska 13:24 | 23.04.2010

Co prawda nie znam tego stanu.... chcę i boję się, ...ale może na początek spróbuj zdefiniować swoje lęki. Znaczy się co Cię przestrasza? Chcesz jechać? to planuj kierunek, szykuj ekwipunek, zdobądź wiedzę od osób, które to już przeżyły, i ruszaj w drogę. Poza granicami naszego kraju spotkasz tylko ludzi, może trochę inaczej mówią, reagują, w co innego wierzą, ale to tylko ludzie.
Ja to tak właśnie widzę. Zbieraj się w kupę i w drogę.

danula dołączył
07.04.2004

danula 16:39 | 26.04.2010

Czyli jednym słowem weź swój los w swoje ręce i podejmij decyzję. Pierwszy krok może Ci się wydać trudny, ale pomyśl ile możesz zyskać! A potem ... podziel się z nami relacją z Twojej podróży marzeń. Powodzenia :-)

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 21:55 | 19.05.2010

Przepraszam że tak pózno odpisuje przeczytałem twój list idopiero dzisiaj jeżeli możesz napisz mi na mój mail to napisze ci pare rzeczy które mogą Tobie pomóc Mi też sie waliło .Sa sposoby na to.Pozdrawiam głowa do góry.Tomek

AgaBo dołączył
02.01.2010

AgaBo 17:27 | 20.05.2010

Nie bój się! Boimy się zawsze tego co nie znamy. Ale żeby coś poznać trzeba zrobić pierwszy krok. Czasem jest to tylko podjęcie decyzji, a później samo jakoś się układa.
Jeśli masz ochotę to szukamy własnie chetnych na wyjazd:
www.twoja-podroz.pl/podroz/66663/Wroclaw-Istria+%28Chorwacja 

Pozdrawiam serdecznie:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl