Forum dyskusyjne


Wyniki Konkursu 34 LATARNIE MORSKIE 34

kategoria podróże po świecie

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 11:29 | 29.04.2010

Najwyższy czas podać wyniki Konkursu "Latarnie Morskie", który zakończył się 31 marca 2010. Statystyki konkursu mówią, że napłynęło łącznie 85 fotek od 26 osób. Podajemy poniżej laureatów Konkursu, a w maju powstanie album w PDF, który zostanie umieszczony m.in. na Globie.


LAUREACI:
I miejsce
Latarnia w Howth, Irlandia
Patryk Michalski Wrocław
Nick: P.M

II miejsce
New Brighton, Anglia
Krzysztof Nowakowski, St Helens
Nick: novakovsky

III miejsce
Płynąć na wyspę Mull 1, Szkocja
Tomek Ramczykowski, Stare Jabłonki
Nick; wagabundakufel

IV miejsce
Fuerteventura Morro del Jable, Hiszpania
Kasia Pustelny, Kraków
Nick: kasai

Prosimy Laureatów o przesłanie swoich danych korespondencyjnych w celu wysyłki dyplomów i nagród na adres: poczta@mediateka.com.pl

Dodatkowo w albumie znajdą się też wybrane zdjęcia wszystkich uczestników (także inne fotki naszych Laureatów). Zaprezentujemy tam wyróżnione zdjęcia, które nadesłali: tomasz35, Carbuch Waldemar, annachałupinska, sylwiadomanska, hnit, maskot, kaczma, emulec, Marta K, Szalas, McUch, P.M., filnec, novakovsky, BlackSpeed, Nuti, sygnowski mariusz, kasai, ilonka1106, linka, radek_lew1, wojka23, evita23, vaiero.mk, pplu

Gratulujemy Laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a portalowi Globtroter.pl za wsparcie inicjatywy.

Fundacja "Regionalis"
Agencja "Mediateka"


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 19:35 | 31.05.2010

Podajemy link pod którym można ściagnąć Album LATARNIE MORSKIE w wersji pdf, na razie w małej rozdzielczości. W najbliższych dniach zostanie też udostępniony PDF w wysokiej rozdzielczości.
www.mediateka.com.pl/latarnie_morskie.pdf 

Prosimy też ponownie całą czwórkę laureatów o przesłanie mailem na adres poczta@mediateka.com.pl swoich danych pocztowych do przesyłki nagród rzeczowych w Konkursie.


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:21 | 02.06.2010

Pod linkiem www.mediateka.com.pl/latarnie_morskie_I.pdf  można podbrać lub przejrzeć album w lepszej rozdzielczośći (200 dpi), ale plik ma 4,12 MB. Album w mniejszej rozdzielczości (120 dpi) jest dostępny pod linkiem www.mediateka.com.pl/latarnie_morskie.pdf  i ma 2,25 MB.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl