Forum dyskusyjne

Krym -2010

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

bialyzibi dołączył
08.05.2010

bialyzibi 00:29 | 08.05.2010

W dniach 26.06 - 13.07 organizuję długą ale atrakcyjną wyprawę partnerską na Krym . Podróż 9-osobowym busem , posiadam jeszcze dwa miejsca . Znam Krym , wracam tam ponownie. Szczegóły dla zainteresowanych . Serdecznie zapraszam . Zibi

mieszko dołączył
10.02.2009

mieszko 16:51 | 22.05.2010

Właśnie planujemy wakacyjny wyjazd i myśleliśmy o Krymie. Chętnie poznalibyśmy szczegóły wyprawy, jeśli sprawa jest aktualna możemy się dołączyć . kontakat gg 9100867
pozdrawiamy
Asia i Mieszko

cisak28 dołączył
23.05.2010

cisak28 00:36 | 23.05.2010

czesc.Jestem zainteresowany Twoja oferta.Odezwij sie do mnie na gg 3575225.Czekam na Twoja odpowiedz

Andi dołączył
12.07.2010

Andi 20:59 | 12.07.2010

Witam
Jadę samochodem niedaleko odessy w połowie sierpnia mamy 2 wolne miejsca, mogę zabrać (za paliwo)

bialyzibi dołączył
08.05.2010

bialyzibi 15:58 | 15.06.2010

Dziękuję za życzliwą troskę, cechę coraz mniej spotykaną nawet wśród podróżników. Sądzę że mam już cały skład , chociaż jedna osoba nie wpłaciła jeszcze zaliczki . A to ważne bo ludzie jak mówią że jadą to znaczy tylko że mówią.
Robię imprezę za friko a będzie naprawdę atrakcyjna. Jak wiesz podróżuję busem i już po drodze na Krym zwiedzimy tradycyjnie Lwów a ponadto Tarnopol , Umań , Chersoń, inne. Na Krymie, dzięki swojemu pojazdowi robię wszystko co najbardziej atrakcyjne. Wymienię tylko miejscowości , co w nich jest to wiesz , bo za dużo pisania .A więc Eupatoria, Sewastopol (Chersonez , Inkerman), Foros, Bajczysaraj ( Monaster Uśpieński , Pałac Chanów , Czufut Kale), Wielka Jałta ( Ałupka, Gaspra , Nikita, Masandra , Gurzuf , Liwadia, kolejką na Aj Petri), Góry Krymu (Czatyrdach i Demeredży), Sudak, Nowy Świat , Karadag , Teodozja i Morze Azowskie ( Arabatska Striłka, Czokrak , itd.) Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl