Forum dyskusyjne


Program Tybetański RatujTybet- możesz pomóc

kategoria inne

kraj Tybet

ratujTybet dołączył
10.05.2010

ratujTybet 22:14 | 10.05.2010

Program Tybetański Fundacji Inna Przestrzeń zaprasza do odwiedzenia strony www.ratujtybet.org  gdzie można znaleźć różne bieżące informacje o sytuacji w Tybecie, a także do współpracy. Liczymy na Państwa wsparcie.

Celem programu Tybetańskiego istniejącego od 2006 roku- jako kontynuacja wcześniejszej działalności- jest działanie na rzecz pokojowego rozwiązania konfliktu w Tybecie i zagwarantowanie tam przestrzegania powszechnie uznanych praw człowieka. Dostarczamy aktualnych informacji o sytuacji w Tybecie oraz działamy na rzecz jej nagłośnienia, proponujemy konkretne działania, organizujemy kampanie w obronie praw Tybetańczyków. Działania Programu Tybetańskiego są oparte głównie o zaangażowanie wolontariuszy i aktywistów.

Nasze działania w 2009 roku:

ratujtybet.org/files/74/program_tybetanski___dzialania_w_2009_r  oku.pdf

Myśląc o rozszerzeniu działalności Programu Tybetańskiego zapraszamy Państwa do Klubu Przyjaciół RatujTybet i regularne informacje z naszej strony, a także otrzymywanie naszych bieżących publikacji. Liczymy na Państwa wsparcie (będziemy wdzięczni za nawet drobniejsze wpłaty, ale za to regularne, które umożliwią nam zaplanowanie bardziej długofalowych działań).

Więcej informacji na ten temat można znaleźć

ratujtybet.org/9-przyjaciele_ratujtybet_org.htm Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl