Forum dyskusyjne

INDIE WE WRZEŚNIU

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Paola25 dołączył
11.05.2010

Paola25 15:14 | 11.05.2010

Hej! Czy sa tu jacyś chętni na wyprawe do Indii we wrzesniu? Szukamy współtowarzyszy podróży (albo części podróży). Ja kończę w tym roku studia, mój chłopak tez się broni a część naszych znajomych zastanawia się, czy ma ochotę polecieć... mam wrażenie, że chyba najbardziej zapalona jestem ja;) i tak sobie myślę, że zawsze fajnie jest pogadać, wymienić doświadczenia... Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech się odezwie;) pozdrawiam!

illinois26 dołączył
20.05.2010

illinois26 21:38 | 20.05.2010

czesc! Ja z mężem wybieramy się wrzesien/październik na ok 3 tyg do indii. Chętnie byśmy się przyłączyli. My dopiero zaczęliśmy się orientować w temacie, tak więc narazie konkretów nie mamy. Nigdy też jeszcze nie byliśmy na tego typu wyprawie (samemu organizowanej), tak że jesteśmy raczej zieloni, ale trzeba kiedyś się odważyc :) poza tym mamy dużo zapału :D

louisarmstrong dołączył
15.01.2010

louisarmstrong 23:05 | 20.05.2010

Witajcie
Mam już bilet do delhi w terminie 2 września do 25. Również jestem studentem i miło mi będzie jeśli ktoś się do mnie przyłączy. Chciałbym zwiedzić Delhi, Agre, Jaipur i wyskoczyć samolotem na goańskie plaże :) Plan do ustalenia
Pozdrawiam

MM17 dołączył
05.07.2010

MM17 16:39 | 05.07.2010

To ja Was wszystkich zapraszam ze mną. Wybieramy się grupą 15 września do Indii i Nepalu na 2 tygodnie. Wyprawę organzuje mój znajomy który mieszkał w Indiach 15 lat, zna język, komunikację itp. Proszę o maila gamda1@wp.pl podam szczegóły.

Paola25 dołączył
11.05.2010

Paola25 18:19 | 06.07.2010

@louisarmstrong: gratulje organizacji (mam na mysli kupienie biletu;)) ja przez moje przygotowania do obrony nie miałam zupełnie czasu zajac sie indiami, ale ochota oczywiscie mi nie przeszła;) podrozujecie w duzej grupie?
@MM17: wysłałam mejla. pozdrawiam!

olenka-j@wp.pl dołączył
21.08.2010

olenka-j@wp.pl 20:46 | 28.08.2010

hej. Mam kupiony bilet do Delhi od 22.09-01-10.2010 Zostałam sama, może ktos sie przylączy albo będzie w Indiach w tym terminie. Sama się boję, a szkoda żeby przepadło. Moj adres olenka-j@wp.pl

maczak dołączył
30.08.2010

maczak 10:56 | 30.08.2010

Wysłałem Ci prywatną wiadomość z linkiem, bo nie wiem czy tu można zamieszczać takie rzeczy. Ogólnie polecam różne portale, tzw. "wyszukiwarki towarzyszy", tam można znaleźć chętnych na różnego rodzaju wyjazdy.

Pozdrawiam!

rozmarynka76 dołączył
11.10.2009

rozmarynka76 12:05 | 30.08.2010

witam
Aktualnei podrozuje po Iranie szukam towarzystwa na Indie we wrzesniu - do 9 pazdziernika (minimalne koszty, interakcje z lokersami, poznawanie kultury bez pospiechu) jesli ktos wybiera sie w podobnym terminie prosze o kontakt na rozmarynka@poczta.onet.pl
ps. cos o mnie na blogu mac-traveller.blogspot.com 

louisarmstrong dołączył
15.01.2010

louisarmstrong 12:38 | 30.08.2010

Poszukuję chętnego studenta/studentki do wspólnej podróży od najbliższej środy (ląduję w Delhi) do 25 września. Chciałbym zobaczyć złoty trójkąt,koniecznie chillout na goa, ewentualnie Nepal i Waranasi. Ogólnie niskobudżetowo ale bez przegięć, nie wykluczam wykupienie na miejscu zorganizowanej wycieczki samolotowej np do Nepalu. Do ustalenia, przygotowałem 1000 USD.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl