Forum dyskusyjne


afryka z dzieckiem

kategoria podróże po świecie

mpi_ dołączył
12.05.2010

mpi_ 13:31 | 12.05.2010

Witajcie
W lipcu, sierpniu planujemy podróż RPA/ Botswana/ Zimbabwe/ Zambia/ Malawi/ Mozambik i mamy ogromną wątpliwość - czy na coś takiego można zabrać ze sobą 13 letnie dziecko ?
Nie chodzi mi o kondycję fizyczna - mała jest zatwardziałym podróżnikiem i była już z nami w wielu miejscach (np. Ameryka Południowa, Sri Lanka) i wiem, że na naprawdę wiele wyniosła z tych podróży.
Chodzi mi zagrożenie, szczególnie niepokoi mnie Mozambik - czy może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia odnośnie podróży z dziećmi w te rejony ?
Albo jeśli ktoś był może podzieli się swoimi uwagami odnośnie faktycznych zagrożeń ?
Oczywiście zdaję sobie sprawę z konieczności brania leków antymalarycznych, dodatkowych szczepień, ochrony p. insektom, ale z tego co wiem zagrożeń zdrowotnych jest tam dużo dużo więcej i z jednej strony nigdy bym sobie nie darowała gdyby małej coś się stało ale z drugiej, jeśli pojedziemy sami, odbierzemy dziecku szanse przeżycia czegoś niezapomnianego.
I nie wiem już czy to jest zdrowy rozsądek te wszystkie wątpliwości czy po prostu zbyt pańkuję ;)
Proszę o opinie
Monika


Podobne wątki podróże po świecie MOZAMBIK


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl