Forum dyskusyjne

Linie Aerosvit

kategoria podróże po świecie

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 10:09 | 15.05.2010

Witam serdecznie!
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie na temat ukraińskich linii lotniczych. Mam ochotę kupić u nich bilet do Azji, ale bardzo się obawiam po kilku opiniach wyczytanych w internecie.
Pozdrawiam!

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 20:19 | 15.05.2010

Słyszałem, że za 100 USD w łapę u stewardessy można przejść z economy do business class, ale nie wiem czy to prawda. Sprawdź sobie w www.airlinequality.com/Airlines/VV.htm 

bsuk dołączył
10.10.2004

bsuk 09:02 | 16.05.2010

Hej,

niestety ale moje wspomnienia tez nie sa za najlepsze. Lecialam w lutym 2010 w te i z powrotem Warszawa-Moskwa-Bangkok. W drodze powrotnej juz w Bangkoku mielismy spoznienie wiec spoznilam sie w Moskwie na lot do Warszawy. I zaczely sie problemy. Ogolne chamstwo, nikt ci nie udziela informacji tylko krzyczy WAIT!. Balagan na calego i ogolnie poczucie ze jestes zerem. Ostatecznie po 8 godzinach czekania (12 w nocy) zapadla decyzja o noclegu w hotelu, wyjazd z lotniska z pelna obstawa ochrony.
Ogolnie jest OK kiedy jest dobrze, jak zaczynaja sie problemy staje sie malo ciekawie. Powiedzialam sobie ze ja juz RACZEJ tymi liniami nie polece :)
Pozdrawiam

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 12:14 | 16.05.2010

Po co leciałaś przez Moskwę? Aerosvit lata przez Kijów. Może Ci się linie pomyliły?

usunięty/nieznany 18:04 | 17.05.2010

Trochę nimi latałem na krajowych połączeniach w Ukr. - nic specjalnego, daleko im do międzynoradowych standardów - aczkolwiek poza jedym sporym opóźnieniem (nie mogli się doliczyć przez 1h pasażerów:):):) - to większych przygód nie miałem - Poza tym Edgarek ma rację - kolega wcześniej chyba pomylił z Aeroflotem

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 11:35 | 18.05.2010

Ja leciałem do Kijowa, złego słowa nie da się powiedzieć, wszystko było ok, więc raczej bym polecał. Poza tym każde linie mają wpadki

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 16:57 | 27.05.2010

Ogolnie linie sa Ok choc zdazaja sie wpadki jak na kazdej linii. W moim przypadku o kupnie biletu decyduje cena, i wylot z miejsca zamieszkania.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl