Forum dyskusyjne

Cuzco - Nazca

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

Snuufkin dołączył
12.06.2009

Snuufkin 17:25 | 17.05.2010

Jak najlepiej przejachac ten odcinek?? Ile czasu to trwa i jakie sa koszty??

marcinmmz dołączył
30.07.2008

marcinmmz 11:45 | 03.06.2010

Ja jechałem jakieś 2 lata temu z Cuzco do Limy autokarem, przejeżdżał przez Nazca, za bilet płaciłem ok. 70 soli, podróż ok 18h, więc do Nazca jakieś 4-5h krócej i pewnie trochę taniej

magdabis dołączył
18.01.2004

magdabis 12:41 | 06.06.2010

musisz liczyc jakies 12-14h. cena bedzie zalezec od standardu autobusu. my za semi-cama placilismy 100soli (dane z listopada zeszlego roku)

pozdrawiam
magda
www.careerbreak.wordpress.com 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl