Forum dyskusyjne

Himalaje 2010

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

romuald simura dołączył
29.06.2009

romuald simura 21:28 | 17.05.2010

Lecimy do Nepalu na traking na Kala Pattahr pod Mt.Everestem. 30.10.2010r.
Lot z W-awa - Moskwa - Delhi - Katmandu(nocleg) - Lukla.
Jeśli ktoś chce się przyłączyć to zapraszam. Koszt do 5000zł. Powrót 16.10.2010
Czy w Delhi na lotnisku oczekując na lot do KTM trzeba mieć wizę tranzytową Indii?

cimek dołączył
01.10.2008

cimek 22:30 | 17.05.2010

JaK nie bedziecie mieli wizy to beda problemy.Najlepij zalatwic w karju i byc spokojnym w Delhi.

romuald simura dołączył
29.06.2009

romuald simura 08:57 | 18.05.2010

Przecież po przylocie zostajemy na lotnisku w strefie odpraw do KTM...

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 20:24 | 18.05.2010

Jak przyleci samolot z Moskwy to za rękawem będą czekać pracownicy lotniska i załatwią Ci odprawę tranzytową do Kathmandu też. Ja w zeszłym roku leciałem londyn-delhi-kathmandu i nie miałem wizy do Indii i wszystko było OK. Zgłosiłem się do tego gościa za rękawem, było nas chyba 8 osób do kathmandu, wziąl nas do poczekalni tranzytowej gdzie czekałem ok.2h, potem przyszedł facet z linii JetAir z kartami pokładowymi i wyczytał koślawo moje nazwisko. Podszedłem, dostałem kartę pokładową i poszedłem do security check a potem do gate'u bez żadnych problemów. Lecąc z delhi do KTM poproś o miejsce z lewej strony przy oknie - ładny widok na Himalaje.

cimek dołączył
01.10.2008

cimek 21:11 | 18.05.2010

Ja lecialem w pazdz 09 i czekalismy 6 godz i musielismy miec wizy bo nie bylo szzns przejscia bez wizy.Za nami byli Anglicy i nie mieli wiz tranz. i mieli mala zadyme,kuoili na lotnisku za jakies 2x wiecej niz w Polsce.

gohomealone dołączył
11.07.2011

gohomealone 11:34 | 11.07.2011

tutaj jest propozycja wyjazdu ze świetną rozpiską całej trasy Himalaje-Nepal-Chiny, zdjęciami, kosztami etc. Jeśli ktoś aktualnie się wybiera albo planuje jakąś podróż w te rejony to zerknijcie na tą wycieczkę, program wygląda cudnie. Co myślicie? www.homohibernatus.eu/pdf/cho_oyu.pdf 

cimek dołączył
01.10.2008

cimek 08:32 | 03.10.2012

Odnosnie wizy to od 2011 jest terminal a moze raczej poczekalnia przesiadkowa i mozna leciec do Indii bez wizy.
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl