Forum dyskusyjne


trekking w nepalu

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

merdis dołączył
07.10.2007

merdis 03:31 | 25.05.2010

Wybieram sie na początku pażdziernika do Nepalu. Chciałbym odbyć trekking wokół jakiegoś masywu albo dotrzeć do jakieś bazy. Sek wtym że nie posiadam zbyt wiele czasu, maksymalnie 15-16 dni licząc od przylotu do katmandu.Cała wyprawa to 20 dni ale jescze musze sie dostać do deli no i wypadało by tam skoczyć na miasto:-) Czy jesteście mi w stanie podpowiedzieć jakieś rozwiązania. dodam że mam niewielkie doświadczenie w trekinngu jedynie tatry i atlas wyoki w tym jabal tubkal. Napisałem to po to, żeby zaznaczyć ze nie zamieżam sie tam strasznie gonić tylko spokojnym marszem iść do przodu. prosze o info


sławek66 dołączył
05.07.2005

sławek66 21:50 | 31.05.2010

Na 14 dni jest możliwa trasa wokół annapurny, trasa jest dobrze zagospodarowana, jedyne co jest potrzebne to dobra kondycja i aklimatyzacja ( osiąga się ją w czasie trasy. Trasę można skrócić idąc do Jomson ( stamtąd powrót samolotem) zamiast do Beni.
Inna możliwość to podejście pod Sanktuarium Annapurny ok. 10 dni lub treking w dolinie Kali Gandaki .Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl