Forum dyskusyjne

pogoda w lipcu

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

mix dołączył
25.05.2009

mix 17:52 | 27.05.2010

Witam. Lecimy w lipcu do Agadiru. Nie wiem, czy to prawda, czy mit, ze niebo jest tam często zachmurzone. Proszę o relacje osób, które były w tym czasie. Dzięki.

mix dołączył
25.05.2009

mix dołączył
25.05.2009

mix 13:06 | 01.06.2010

fajnie, że mi ktoś odpowiedział:(. Naprawdę nikt nie był? Czytałam o mgłach i o tym, ze bywa chłodno, ale próbuję to skonsultować jeszcze i sądziłam, że to forum będzie ok.

adaminka dołączył
23.06.2010

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 20:37 | 28.07.2010

Maroko ma to do siebie, że bardzo czesto niebo do południa zasnute jest jakby cienka wartswa chmur - mgłą. Mimo tego słońce operuje bardzo konkretnie i można się nieźle "przypalić" uważając, że przecież słońca nie ma. Południe to zazwyczaj piękne słońce. Tyle statystyka. W lipcu pogoda zazwyczaj jest stabilna i na brak słońca nie powinniście narzekać - wręcz odwrotnie :) Ja byłem we wrześniu i mieliśmy wszystkie możliwe typy pogody może oprócz śniegu :)

Zresztą albo wróciliście lub wrócicie wkrótce więc podzielcie się swoimi przemyśleniami :)

marekam888 dołączył
07.02.2009

marekam888 03:39 | 29.07.2010

ja bylem na początku lipca i przywitał nas deszcz... i było tak pochmurno około 3 dni a potem dopiekło i to zdrowo ;) i faktycznie do południa niebo zasnute jest jakby cienka warstwą chmur - mgłą...

mix dołączył
25.05.2009

mix 20:10 | 05.12.2010

Było faktycznie sporo chmur. Do południa, oprócz dwóch-trzech dni, chmury i to gęste. Około 13 słońce wychodzi. Wielu osobom bardzo ta pogoda się podobała. Klimat łagodny, mało męczący. Jednak słyszałam i o upałach 50 stopni C, więc należy się przygotować na wszystko.

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 21:27 | 05.12.2010

Macie wykupiona wycieczke czy tylko sam lot? Jesli tylko lot to na waszym miejscu od razu jechalbym w jakies inne miejsce ;-) Maroko jest piekne, ale Agadir niestety beznadziejny. Pozdrawiam

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 21:28 | 05.12.2010

Nie zauwazylem daty na ostatnim poscie, ze to juz troche za pozno ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl