Forum dyskusyjne


indie w lipcu z pólnocy na południe

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

berlin77 dołączył
31.05.2010

berlin77 12:51 | 31.05.2010

Hej!

jako amator mam pytanie, które doświadczonym może się wydać naiwne, jednak wolę zapytać niż "umoczyć" w terenie :)) Otóż, na początku lipca dotrzemy z kolegą do delhi i chcieliśmy udać się do penjabu, rajastanu, a potem śmigać zachodnim wybrzeżem na południe, aż do sri lanki. Z tego co widzę w necie z pogodą będzie pewnie OK na północy, ale na południu już gorzej. Prośba to tych, którzy byli - jest sens podróżować wtedy przez indie na południe? czy lepiej odpuścić sobie i zostawić bombaj, goa i inne na lepszy termin, a skoncentrować się na północnych rejonach.. Będę wdzięczny za wyważone podpowiedzi - w internecie spotykam się z bardzo różnymi opiniami i chyba jakiś tam "złoty środek" jest wskazany.. :) z góry piękne dzięki!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl