Forum dyskusyjne


Wiza do Iranu

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

tmz24 dołączył
05.06.2010

tmz24 12:12 | 05.06.2010

Witajcie!
Mam pytanie dotyczące terminu "wykorzystania" wizy do Iranu. Nie mogłem dodzwonić się wczoraj do ambasady, a nurtuje mnie to pytanie. Powiedzmy ze 20 czerwca uzyskam wize do Iranu, ale granice tur-iranska chce przekroczyc dopiero 15 sierpnia (Iran opuściłbym 8.09). Nie jestem pewien do kiedy ta wiza bedzie ważna i w jakim terminie musze ja wykorzystać. Pytanie może śmieszne  ale prosze o rady. Pozdrawiam Tomek (II rok Turkologii)


grzegorz-red dołączył
22.04.2009

grzegorz-red 16:54 | 05.06.2010

W formularzu wizowym podajesz przybliżony termin wjazdu do Iranu i od tej daty (jeśli przyznają) masz wystawioną wizę ważną przez trzy kolejne miesiące. Z tym, że masz też wbite na wizie, że możesz przebywać na terenie Iranu przez 30 dni od momentu wjazdu.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl