Forum dyskusyjne


Pogoda w sierpniu

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

alojz dołączył
08.06.2010

alojz 20:58 | 08.06.2010

Witam wszystkich.Planuję wyjazd do Indii północnych w sierpniu na cały miesiąc.Początek w trójkącie Deli,Agra. następnie przelot do Katmandu,tam pobyt ok. 10 dni,potem 3 dni w Varanasi i reszta Goa lub Andamany.Jest tylko duży znak zapytania odnośnie pogody.Czy jest ona (monsun) bardzo uciążliwa i czy da się w miarę przyjemnie podróżować?Bardzo proszę znających zagadnienie o informację bo do 20 czerwca mam czas na wykupienie biletu.Pozdrawiam.


rafek11 dołączył
06.07.2010

rafek11 16:35 | 06.07.2010

Witam. Ja wylatuję w połowie września. Chciałem najpierw lecieć na tydzień na Andamany a potem zwiedzić co się da na drodze Kulkata-Dheli w miarę możłiwości czasowych. W paru wątkach ludzie wspominali, że we wrześniu na Andamanach może jeszcze byc kiepska pogoda monsunowa, ale nie podali konkretów, dlatego dołączam się do pytania i czekam na odpowiedź od kogoś kto był w podobnym terminie. POzdrawiam.



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl