Forum dyskusyjne

na stopa do Syrii

kategoria podróże po świecie

kraj Syria

magdada dołączył
11.06.2010

magdada 16:53 | 11.06.2010

Witam wszystkich.
Mam pytanie, czy ktoś z Was wybrał się na stopa do Syrii? Jeśli tak to proszę o jakieś rady.
Pzdr

Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 23:54 | 19.06.2010

Hej.
Bezpośrednio na stopa do Syrii nie jeździłem ale miałem okazję podczas wielu różnych podróży poruszać się na stopa po Syrii, Libanie, Turcji, Bułgarii, Rumunii, Węgrzech, Słowacji (wybrałem kraje, które są na trasie). Według moich doświadczeń najgorsza jest Słowacja a najlepsza Turcja. W Rumunii mogą chcieć pieniędzy. Generalnie podróż fajna i wykonalna.

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 11:15 | 20.06.2010

w Turcji czesto chca kase za stopa?;]

Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 23:59 | 20.06.2010

W Turcji nie spotkałem się z opłatami za stopa. Bywało, że kierowcy częstowali mnie jedzeniem (różne owoce, arbuzy, kawa, herbata). Raz kierowca cysterny zabrał mnie na obiad do knajpy.
Generalnie miło i sympatycznie.

magdada dołączył
11.06.2010

magdada 09:56 | 21.06.2010

hmmm... do tej pory spotykałam się z opiniami, że po turcji lepiej podróżować środkami komunikacji, ponieważ bardzo dużo ludzi oczekuje w zamian pieniędzy. No i tą słowacją, mam nadzieję, że będzie dobrze, w końcu to początek naszej podróży:D
dzięki wielkie za info

Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 12:23 | 21.06.2010

W Turcji przejechałem trasę z Bireciku (miasteczko nad Eufratem z izolowaną populacją ibisa grzywiastego) do Stambulu przez Ankare. Pieniedzy nikt nie chcial.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl