Forum dyskusyjne


Storage w Budapeszcie

kategoria podróże po świecie

kraj WĘgry

klima92 dołączył
18.06.2010

klima92 11:12 | 18.06.2010

witam! z kolegami wybieramy się na Węgry, wyruszamy 18 lipca, wracamy 25. naszym punktem docelowym jest Szolnok, ale autokar wyrusza o 15 i w Budapeszcie będziemy na godzinę 22. w związku z tym z kolegami wymyśliliśmy tak, że zostaniemy na tą noc w Budapeszcie w jakimś klubie. w Budapeszcie wysiadamy na dworcu Nepliget. w związku z tym, czy ktoś z Was orientuje się, czy w okolicach tego dworcu, jest jakieś miejsce, gdzie moglibyśmy zostawić bagaże? albo w jakims klubie. :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl