Forum dyskusyjne


Wycieczka do Japonii

kategoria podróże po świecie

kraj Japonia

Grażynaol dołączył
22.06.2010

Grażynaol 11:54 | 22.06.2010

Poproszę o poradę w jakim m-cu wyruszyć do Japonii i przez jakie Biuro wykupić niedrogą sprawdzoną wycieczkę. Znalazłam u pośredników wycieczkę "Między niebem a ziemią" tylko szukam bezpośredniego sprzedawcy. Pozdrawiam i proszę o pomoc.


Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 13:44 | 22.06.2010

Kraj Kwitnącej Wiśni - myslę że najpiękniejszy jest w kwietniu a za przyczyną właśnie tego drzewa w fazie rozkwitu. Nie wiem za to co masz na myśli pisząc o niedrogiej wycieczce, Japonia jest jednym z najdroższych krajów na świecie i nawet samodzielny wyjazd (bez biura) to wydatek ok. 7-8 tys zł. Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl